MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Forumunuzun Admin ve Moderatör Kayıtlarını Silmek
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB Forumunuzun Admin ve Moderatör Kayıtlarını Silmek

İşlem sonrası forumunuzda bulunan tüm admin ve moderatör kayıtları silinir. İşlemi forumunuzu rahatlatmak adına yapabilirsiniz.

CPanelinize girin Sağ Ok Phpmyadmin sekmesinden databasenizi seçin Sağ Ok mybb_adminlog sekmesinin yanında bulunan klonlardan Boşalt seçeneğine tıklayınız.

CPanelinize girin Sağ Ok Phpmyadmin sekmesinden databasenizi seçin Sağ Ok mybb_moderatorlog sekmesinin yanında bulunan klonlardan Boşalt seçeneğine tıklayınız.

İşlemleriniz tamamlanmıştır.
Teşekkurler..
tabi bunun yanında tasklog boşaltabilirsiniz Göz Kırp hızlandırmak amaçlı @Owner teşekkürler güzel ders.
Teşekkürler hocam..
Anlatım İçin Teşekkürler..
Tam da az evvel bunu düşünürken Google'da arama yaptım,çıkan ilk link beni buraya yönlendirdi... Bu da bizim forumun farkı olsun.Göz Kırp

Teşekkürler paylaşım için.
(08.08.2011, Saat: 05:50)grdiyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tam da az evvel bunu düşünürken Google'da arama yaptım,çıkan ilk link beni buraya yönlendirdi... Bu da bizim forumun farkı olsun.Göz Kırp

Teşekkürler paylaşım için.

Çapkın