MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ek dosya Yükleme Hatası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar hem kullanıcı gruplarından hemde ek dosya ayarlarından ayarlarımı yapmama rağmen 10 mb dosyayı forumuma ekleyemiyorum acaba yanlış yaptığım bişey mi var? Bu konuda yardımcı olacak arkadaş varsa çok büyük sevaba girecek. Gülümseme

Edit: aldığım hata: Dosya boyutu büyük olduğundan işleminiz gerçekleşmedi.! - Lütfen geriye dönüp yükleme işlemini tekrar deneyiniz..

Kod:
www.androiddevelopers-tr.com
Host sağlayıcınıza ulaşıp sorun bakalım max. upload memory limiti kaç mb mış ?

Normalde 2 mb'dır.
Evet zaten 2 mbdan yüksek olanlarda hata veriyor peki bunu hostcular ayarlarlar mı hocam yoksa ayrıyeten para mı vermek lazım. Çünkü bendeki sınırsız o yüzden tam manası ile kullanmak istiyorum Gülümseme hızlı cevap için ayrıca teşekkürler.
Ücretsiz hostlar bile 4 mb veriyor Gülümseme senin hosting şirketin ne acaba , Hostgator kullanıyorum ben 60 mb upload izni var
natro dostum bilmiyorum şimdi msj attım 50 mb yapamaz mısınız diye inşallah yaparlar sonuçta benim forum uygulama oyun falan olduğu için illaki 5-10 yer kaplıyor aslında 250 mb isteseydim keşke acaba verirler miydi Sırıtmak
üstadlar Allah rızası için bir yardım edin phpden baktığımda ve host şirketi ile görüştüğümde 10mb olarak upload sınırım gözüküyor ama ben 2 mb bile yüklemeye kalktığımda dosya boyutu çok büyüktür diyor buyrun ek dosya ve grup izinlerimi paylaştım ben nerde hata yapıyorum acaba?

33572629025953290656.png
46187441754006945047.png
Hocam ana dizindeki /upload klasörünün CHMOD izinlerini 777 yaptınız mı ? ayrıca hataya ait ekran görüntüsüde verebilirseniz iyi olur.
Sayfalar: 1 2