MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Bayrakları Bayrak Yapan Üzerindeki Kandır İndex + Psd + (xs-tasarım)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Makale-Not Tasarımın ismi: Bayrakları Bakrak Yapan Üzerindeki Kandır-İndex Tasarımı
Yapımcı Tasarımın Yapımcısı: xpserkan
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
Versiyon-Saat Tasarmın Versiyonu: xs tasarım v8
Eklenti-Plugin Tasarım Çözünürlük: 800x600
Bilgi-Kaynak Tasarım Açıklaması: Evet arkadaşlar yine net'te dolanırken ''Atatürk'' ile ilgili konular bakınıyordum,gözüme takılan şu söz; ''Bayrakları Bayrak Yapan Üzerindeki Kandır,Toprak Eğer Uğrunda Ölen Varsa Vatandır.'' Beni oldukça etkiledi bir anlık ve bunun üzerine böyle bir tasarım yapmaya karar verdim,umarım olmuştur ve beğeniceğinizi düşündüğüm içinde paylaşmak istedim buyrun hemen ekran görüntüsüne bakabilir veya dilerseniz;önemli olan ''resmi'' ğünlerimizde gönül rahatlığı ile kullananbilirsiniz,Tasarımın tüm hakları ''Türk Milletine'' aittir.

Güvenlik Tasarım Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap

Demo Link Demo Site: MyBB

Resim-Grafik Tasarım Önizlemeleri:
52781634797048104846.png
(Bayrakları Bakrak Yapan Üzerindeki Kandır-İndex Tasarımı)

Makale-Not Ek Not: ''Psd'' dosyasını isteyen olursa bu konu altından belirtmesi yeterli olucaktır.!
Güzel olmuş abi eline sağlik
Rica ederim kanka,beğendiğini sevindim,öylesine takılırdken birden ilham geldi nedense,kod'larla sürekli boğuşmak, yoruyor bazen insanı,arada bir tasarım yapıp rahatlamaya çalışıyorum işte ne olsun. Hmmm
Mükemmel olmuş.Bu arada serkan abi senin photoshop cs kaç?
eyvallah emre,ps2-cs9 serisi,3 ve 4 versiyonlarına cs2 ile ona katlarım Gülümseme
bence super olmus serkan ben cok beyendim
ellerine emegine saglik...
Çok sağolun (@ .::SiRiN::.) gerçi sizlerin yapmış olduğu tasarımların yanında pek biş esayılmaz ama,bişeyler yapmaya çalıştım umarım faydalı olur,tekrar teşekkürler.
Sayfalar: 1 2 3