MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Yeni Açılmış Sitelerin İNdexlenme Oranı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Yeni Açılmış Sitelerin İNdexlenme Oranı Dahamı düşük oluyor ?
elbette Sırıtmak
Hacklenme Oranı Tamamen Sana Kalmış Öncelikle Güvenlik Açıklarını Kapat . Ftp Ve Panel Şifreni Sayı Ve Harften Oluşarak En Az 12 Haneli Bişey Olsun Şöle Mesela

F11as5r8kl01xll

Gibi Birşey ... Bunların Kırılması Veya Bazı Loglar Yani Keylogger ' Lar Böle Şifreleri Kayıt Edemiyorum . Öncelikle Kendi Sitendeki Paylaşımlardan İndirme Hiç Biri Güvenli Bir Kip Değildir ... Veya Taratırsın ...

Şifreyi Kaptırmada gerisi Kolay Gülümseme Bide Açıkları Kapat Bu Sitede Var Güvenlik Açıkları Bide Tanımadıgın Kişilere Adminlik Yazma Admin Panelinden Bile İndex Basıyolar Gülümseme

Bunları Yaparsan Bişey Olmaz Eski Ve Yeni Siteler Arasında Hiç Bir Fark Yoktur ...

Tek Farkları Varsa Dedigim Gibi Güvenlik Günclleşmesi Flan Oda Son Sürümde Mevcut Sanıyorum Tavsiyem Pro Paket Göz Kırp Yinede Yap Sen Güvenlik Ne Olur Ne Olmaz Gülümseme Bide Hocam Rütbew Verirken Dikkat Et Admin Panelini Verme Co Admin Flan Filana Bile Gülümseme
@ Corkov, Adam google indexlenmesini soruyor , siz hacklenmekte bahsetmişsiniz Utangaç index derken , index hack anladınız sanırım .
@carkov sağol da ben indexlenme oranını soruyorum daha geç mi nidexlenir ?
Dostum yeni sitelerin indexlenme hızı tabiki diğerlerine göre düşük olur. Hitli uzun vadeli açık olan siteler ile yeni açılan bir siteye kıyaslamak yanlış olur kanımca.
serkan abi şimdi homefront konusu hemen indexlendi fakat onun kadar uğraştığım konular indexlenmemiş 3 gün geçti indexlenmedi indexlenmez daha diymi ? birde abi bugün msn girecekmisin ?
Sayfalar: 1 2