MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB Foruma Sol Blok Eklemek + 1.6 Uyumlu + Kodlu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Makale-Not Eklentinin ismi: MyBB Forumlarınızda Ana sayfaya Sol Blok Eklemek.
Yapımcı Eklentinin Yapımcısı: Meçhul
Yapımcı Eklentiyi Düzenliyen: xpserkan
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
Eklenti-Plugin Eklenti Uyumluluk: MyBB-1.4.x - 1.6
Bilgi-Kaynak Eklentinin Açıklaması: Bu eklenti, forumunuzun ana sayfasına, sol blok eklemenizi sağlar.
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap

Bilgi-Kaynak Detay: Merhabe arkadaşlar,sabahları erken vakitlerde konu açmak pek adetim değildir,fakat bu konu özel istek olarak istendiği için ve isteyen arkadaşıda 1 haftadır beklettiğim için nihayet açma fırsatı bulup sizlere sunmak nasip oldu.
neyse sözü fazla uzatmadan hemen konuya ve anlatıma geçiyorum.

Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu: Eklenti kurulumu gayet basit ve bir o kadarda kullanışlıdır.
İlk olarak kullandığınız temanın index sablonunu açınız ve şu kodu bulup siliniz;

İndex sablonunda bulup silmeniz gereken kod:
Kod:
{$forums}
Silmiş olduğunuz kodun yerinede, Ek olarak vermiş olduğum, sol blok kodlarını eklemeniz yeterli olucaktır.

Resim-Grafik Eklenti Önizlemeleri:
25453032871694570724.jpg
(MyBB Forumlara Sol Blok-Ekran Görütüsü)

Bilgi-Kaynak Not: Kısa bir süre sonra sağ blok ekleme kodlarınıda yayınlıcam,takip etmeniz yeterli olucaktır.
eline sağlık serkan abi
Eyvallah ''@ Cracker-16'', yavaş yavaş da olsa birşeyler aktarmaya çalışıyorum,daha paylaşıcak çok şey var.
eline saglık serkan abi ne zamandır bunu bekliyordum eklenti hatalıbiliosun kod halinde yapman cokk iyi olmuş tekrar teşekkürler
kusura bakmayın flood yapıyorum ama reklam kodlarını nereye ekliyeceğiz?
Rica ederim halil,söz vermiştim biliyorsun vakit buldukça ilk isteklere göre hareket ediyorum,kod halinde olması ayrı bir avantaj hem db şişme yapmıyor hemde stabil çalışıyor,tek kelimeyle kusursuz.

Bu arada ek olarak vermiş olduğum kod'ların arasında, nereye ne ekli gayet açık, mesela benim örnek olarak eklemiş olduğum reklam banner'larını silip seninkileri ekleyebilirsin..
Teşekkürler.
tesekkürler abi eline sağlık
Sayfalar: 1 2 3 4