MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Minik Problem
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar, temayı kurduktan sonra, profil alanlarında birkaç değişiklik yaptım. Özel Profil Alanları'nda seçeneklerin Türkçe karakterlerini düzenledim. Böyle şeylere dikkat etmeye çalışırım da Mahcup-Yüzü Kızarmak. Fakat böyle olunca resim dosyaları yok oldu. Örneğin, Ruh Hali'ni Utangaç olarak seçtiğinizde Postbit'te Utangaç simgesi yerine Utangaç yazısı gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz?
Resim yolu değişmiş olmalı,sağ tıklayıp resim urlsini kopyalayın herhangi bir yere yapıştırın daha sonra o linkteki bağlantıya ftp den bakın bakalım orada ruh hali resmi varmı Gülümseme
Çok teşekkürler!

İkinci bir problem: Konu İle İlgili Anahtar Kelimeler bölümündeki kelimelerden bazıları, ... indir, ... download, ... videosu, ... free indir, ... online izle, ... oyunu şeklinde. Google bunları ters algılayabilir mi? Adsense sorun oluşturur mu? Bunun bir ayarı var mıdır?
Adsense bir sorun oluştururmu bilmıyorum ancak,onları;

Admin KP > Temalar & Şablonlar > Şablonlar > Temanız > Konu görüntüleme şablonları > showthread şablonundan değiştirebilirsiniz Gülümseme
Bu arada Şaşkın'ı FTP'den çeviremedim.

Hata: Failed to convert command to 8 bit charset

Neden böyle bir hata verdi acaba?
Şaşkın.gif ismiyle girilmesi gerekiyor.
"ÅžaÅŸkın" bu isimden dolayı o hatayı vermiş,kodlarda oynama yaparken tarayıcınızdan kaynaklanan bir türkçe karakter sorunu yaşamış olabilirsiniz veya sitenizde türkçe karakter sorunu olabilir normalde öyle bir isim yazmaması lazım çünkü
Başka bir yolu var mı bunu düzeltmenin? Şaşkın kelimesini başka linke yönlendiremez miyiz? Şablonlarda var mıdır bunun ayarı?

Edit: İşin en ilginç yanı ise sadece Ş karakterinde yaşanan bir problem.
Sayfalar: 1 2