MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Alt Forum Düzenini 2'li Alt Alta Yapmak ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba sonkez demek isterdim ama yine ben..
Şimdi ben alt forumlarımı açtım ama yan yana çıktılar bunları nasıl 2ser sıralı hale sokabilirim.. Teşekkür ederimGülümseme
Eklenti olarak var birde kodlu yani manuel uygulamalısı var, buyrun..

Eklenti yerine size kodlu olanı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Ayrıca konu açmadan önce arama yapmayıda ihmal etmeyiniz, forumumuzda hemen hemen her şeyin çözümü ve eklentisi mevcuttur..

Ah çok teşekkür ederim ama adını bilmedigim bişşeyi cidden aramam cok zor oluyor Gülümseme sende cep bilgisayarı gibisin Gülümseme saolll cidden Gülümseme bide niye digeri kötümü
Cep bilgisayarı mı Neydi Acaba ? one ki Sırıtmak
Şaka bir yana eklenti yerine kodlu olanı kullanın derken yani ne kadar az eklenti kullanırsanız siteniz için o kadar iyi olur, her yönden iyidir bu.

Mümkün olduğunca kodlu olan uygulamaları yapınız ve eğer yapmak istediğiniz birşeyin kodlu uygulaması yok ise o zaman eklentisini kullanırsınız.. Göz Kırp

X.S Diyor ise mutlaka bir bildiği vardır, siz dinleyin yeter ki süper
10 tane eklenti yaptım neyapıcam yani siliyimmi hepsini kodlarla tek tek nasıl ugrasıcam Ipadmi dayananır ona Gülümseme mide son soru yeri degil ama Ben herseyi yükledim yükledim sordugum o temanın aynısını yaptım Gülümseme
de nasıl korucam nereleri 777den cıkarıyım .. Ayrıca baska birbaslık daha açmıyım o berendeki istatistigi aradım bulamadım sizde Gülümseme
Buyrun ... Göz Kırp sen sor biz zaman buldukça cevap yazarız, boşuna açmadık ya bu siteyi Utangaç

Bu arada size güvenlik önlemleri için şu bölümdeki uygulamalarıda tavsiye ediyorum..

Siz yeterki sık sık yedek alın, olur ya yanlışlıkla bir yeri silersiniz yada hata falan oluşur o zaman yedeği geri yükleyip siteyi kurtamış olursunuz, bunun içinde şu konuyu inceleyin yada adresini bir yere not alın.. Göz Kırp

Son olarak size birde mybb dersleri bölümünü dolaşmanızı tavsiye ediyorum, çok faydasını göreceksiniz emin olun.. Göz Kırp

Sanırım bu bilgiler size yeter, yinede anlamadığınız şeyleri çekinmeden bizlere sorabilirsiniz..
Kolay gelsin Dil Çıkaran
vala gecenin son sorusu cok teşekkür ederim 100....bilmem kaçıncı kez ben olsa asla bukadar sabır göstrmezdim Gülümseme amme hizmeti gibi Gülümseme

42320028649466491632.jpg

nedir bunu kadıramıyorum o avatar orda olmaması gerekn bişi nasıl olabilio sabahdan beri en iyi hale getirmeye ugrasırken beni seni bukadar yorarken o ordan çıkmış anlamadım.
Sayfalar: 1 2