MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum İstatistiklerinde {10} Bot Sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba,

pro pakete yükledikten sonra istatistikler'de sorun cikti.
Kod:
http://www.redmadgraphic.com
Şu an Forumumuzda: [1 Kayıtlı, 0 Gizli, 4 Ziyaretçi ve {10} Bot] Bulunmaktadır.

{10} Bot yaziyor bunu nasil düzeltirim. ?
O 10 bot pro paketle birlikte geliyor bir zararı yok ayrıca sorun değil bu Gülümseme
beni rahatsiz ediyor, düzeltmek istiyorum. Gülümseme
o botlar sayesinde sitene ziyaretçi geliyor bunu biliyormusun?
şimdi admin panelinden lisanları bulun türkçe dilini türkçe utf-8 ile düzenleyin. ordan online.lang.php yi açın içinde online_count yazan satırı bulun ve içinde yazanlardan bot yazısından bir öncekini silin veya yapamazsanız buraya koyun ben bir bakayım.
(17.06.2011, Saat: 16:05)Respect Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]o botlar sayesinde sitene ziyaretçi geliyor bunu biliyormusun?

cok akilisin Sırıtmak

(17.06.2011, Saat: 16:12)YaPRaQQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]şimdi admin panelinden lisanları bulun türkçe dilini türkçe utf-8 ile düzenleyin. ordan online.lang.php yi açın içinde online_count yazan satırı bulun ve içinde yazanlardan bot yazısından bir öncekini silin veya yapamazsanız buraya koyun ben bir bakayım.

ben bot yazini silmek istemiyorum , hep {10} yaziyor.
ben ne kadar bot varsa onu göstermesini istiyorum. Gülümseme
şuan normal mybb paketlerde bu özellik yok. Sanırım xpserkan birdahaki sürümde o özelliği eklemek istediğinden kodu açık bırakmış süper
Sayfalar: 1 2