MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Host ve Domain Değişcem Sitemi Nasıl Taşırım?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Ben Domain'imi Ve Hostu Değiştiricem Siteyi Üye ve Konularla Birlikte Nasıl Taşırım?
Daha Hızlı Yardım İçin:
Kod:
Msn: [email protected]
ilk önce sitenin yedeğini almalısın cpanel > phpmyadminden ftp dosyalarını felanda yedeklemelisin sonra diğer hosta geçince tekrar kurarsın kolaylıkla işlem bitmiş olur beklersen daha detaylı anlatım yapan olacaktır sana

birde konudan msn adresini kaldırırsan sevinirim msn ile destek istemek yasak sorun çözülmediği taktirde msnden yardım ediyoruz
Tmm. da Gülümseme bn free host kullanıyodum üye ve konum bayağı war ondan yeniden başlamak istemiyorum şimdi paralıya geççem Cpanel yok PhpAdmin FTP tabi warda.
Bu Arada NAsıl yedekliceğimide anlatırsanız Gülümseme
(17.06.2011, Saat: 11:19)utku505 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tmm. da Gülümseme bn free host kullanıyodum üye ve konum bayağı war ondan yeniden başlamak istemiyorum şimdi paralıya geççem Cpanel yok PhpAdmin FTP tabi warda.
Bu Arada NAsıl yedekliceğimide anlatırsanız Gülümseme

hocam ilk olarak msn adresi ve linkleri code tagları arasında yazalım bu seferlik ben düzelttim..
ikincisi ;

Bilgi phpMyAdmin'den yedek alma ve geri yükleme [Resimli Anlatım]

full yedek için cpanelden backupdan alabilirsiniz..
Cpanel Yok diyorum Gülümseme Konu,Yorum,Üye,eklenti.... gibi ayarları nasıl yaşıya bilirim diye soruyorum FTP yi taşırsam Tema ve Eklenti Gelir TMM. Üye Konu fln. nası olcak Onu Bilmiyorum Üzgün
Bu Arada FTP tamamen Aynı Şekilde TAşıyıp install/lock u silip yüklicem dime?
ftp de ki dosyalarını bilgisayar üstüne çek mysql klasörünü olması lazım onun için SQL dosyaları olur orda ftp ye giriş isminiz olan site yedeğidir onu yüklediğiniz zaman üyeler konular vs hepsi içindedir
admincp Sağ Ok araçlar&bakım Sağ Ok veritabanı yedekleri Sağ Ok yeni yedek Sağ Ok orda tümünü seçi tıklayın .
sonra sagda "GZIP Sıkıştırması-Düz Yazı" bu iki seçenegi sırayla tıklayarak yedek al .
daha sonra ftpden bütün dosyaların yedeğini al .
bu kadar ( cpanel ve plesk yok diyorsun başka çare yok ) ama buda verimli olurmu olmaz o konuda cevap veremem şimdiden belirteyim..

not: hocam cpanel plesk falan yoksa siz msql nasıl oluşturduğunuzu öğrenebilirmiyim ?
Sayfalar: 1 2 3