MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Farkli Browserlarda Sitenizin Tasarim Kalitesini Test Edin
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Css yada html yada php v.s. sayfa tasarladiniz.
Isletim sisteminizde sadece 2 browseriniz var. ancak farkli browserlarda ve isletim sistemlerinde web sayfanizin nasil gorundugunu herhangi bir yerinde kayma olup olmadigini gormek istiyorsaniz

Buradan>> browsershots.org
usteki bolume web adresinizi yaziyorsunuz
sitenizde flash java javascript v.s. varsa bolumlerden enable seciyorsunuz.

yaklasik 3-5 dk icerisinde size sayfalarinizin goruntusunu veriyor. normalde ucretsiz bir sistem bu ancak aylik belirli bir ucret odeyerek cok daha hizli goruntulerinizi almanizda mumkun. sistemi yurtdisinda kullanan cok fazla web tasarimci firma var bundan dolayi bir miktar yogunluk yasaniyor.
Tşk ler kardeşim..
tesekkürler
teşekkürler konu süresiz sabittir
Helal tam istediğim bişey MSIE 4 bile varmış,yani yaptığımız temaların görüntü şeklini istediğimiz tarayıcıda nasıl göründüğünü görebilicez artık,sanırım bu musti farkı ++ rep Göz Kırp
ayrıca önemli bir konu yani konuyu takip ederek sabitliyen arkadaşımız CraCkEr-16 sanada +rep teşekkükler..
Xp Serkan'ın Dedigi Gibi İşiniz Görüldüyse Geresi Mühim degiL.
(23.01.2010, Saat: 13:46)Mc MuSti Mc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Xp Serkan'ın Dedigi Gibi İşiniz Görüldüyse Geresi Mühim degiL.

Benim gibi düşünenleri görmeye başladıkça daha bir bağlılık oluyor bende çok güzel musti kısa ve etkili bır cevap.