MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBBDepo.com Açıldı!
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
Selamün Aleyküm arkadaşlar.

Bir kaç aydır çalışmalarını sürdürdüğümüz. mybbdepo.com açılmıştır.
Sitemizin kısaltılmış adı MDP dir.

79302109611690537942.png

17449464341567382645.png

MyBB Depo'nun amacı:

MDP yani MyBBDepo'nun amacı, Türkiyedeki MyBB sitelerinde yapılan paylaşımları tek çatı altında toplayarak MyBB kullanıcıların aradıkları veriye daha kolay ulaşmalarını sağlamaktır. Sitemizde sadece türkçe paketler, eklentiler, temalar ve bu tür hazır dosyalar paylaşılmaktadır. Bu sebeble soru ve sorunları olan arkadaşlara kardeş sitemiz olan MyBB.Com.Tr sitesinde cevap aramalarını tavsiye ediyoruz.

Arkadaşlar şuan sitemizde sadece MyBB.Com.TR den aldığımız konular var ama sitemize diğer destek sitelerindeki konularıda ekleyeceğiz.

Bu arada alıntı yaptığımız her sitenin sahibinden izin alarak paylaşım yapıyor ve kaynak belirtiyoruz.

Yardımlarından dolayı xpserkan, BlackCat, Remzi0068, Relampago, CraCkEr-16 arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Arkadaşlar sitemize yönetici alınacaktır. yönetici başvuruları için MDP den 007combatant'a (bana) özel mesaj atabilirsiniz.
Başarılar dilerim. Yardım isteseydiniz ederdik yahu Gülümseme
Yardım yine lazım. Yardım etmek isteyenleri her zaman bekleriz. Eklenecek tonla konu var.
Konu açarken resim sayısını yükseltirmisin konu açamıyorum Gülümseme
Hayırlı olsun umarım istediğiniz yerlere gelir site Gülümseme
Hayırlı olsun kardeşim, her zaman olduğu gibi, Kalplerimiz bir destek için yola devam... süper
(15.06.2011, Saat: 23:30)SquaL Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konu açarken resim sayısını yükseltirmisin konu açamıyorum Gülümseme

Resim sayısını 30 yaptım Sırıtmak bol bol doldurun. Bu arada konu eklerken kaynak ekleme sitilimiz var. Açtığımız konuları incelersen görürsün.

Teşekkürler.
Sayfalar: 1 2 3 4