MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: WHM Panelden Hosting Hesabı Açmak ( Resimli )
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
WHM Panelden Hosting Hesabı Açmak ( Resimli Anlatım)

Öncelikle reseller hosting hesabımıza giriş yapıyoruz. Daha sonra aşağıdaki adımları uygulayarak hosting hesabı açıyoruz.

1. Adım :

04812874946824209305.png

2. Adım :

56584604526026909287.png

Anlatım : SquaL

Haydi kolay gelsin.
Eyvallah, hızlı bugün bakıyorum semih Dil Çıkaran , Bende bari cpanel nasıl türkçe yapılır onu anlatayım, malum whm'de bu olayın nasıl yapıldığını pek bilen yokmuş. Göz Kırp
(08.06.2011, Saat: 15:55)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eyvallah, hızlı bugün bakıyorum semih Dil Çıkaran , Bende bari cpanel nasıl türkçe yapılır onu anlatayım, malum whm'de bu olayın nasıl yapıldığını pek bilen yokmuş. Göz Kırp

Evet biraz hızlıyım bugünGülümseme Aklıma geldikçe birşeyler açıyorum.
Belli oluyor, peki semih whm Cpanelden / phpmyadmin paneline girip yedek yüklemeyi biliyormusun sen ? yada direk yüklemeyi ? (Daha önce yedek yüklemek hiç bu kadar olmamıştı Sırıtmak ) neler çekmişiz yaw. Dil Çıkaran
(08.06.2011, Saat: 15:59)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Belli oluyor, peki semih whm Cpanelden / phpmyadmin paneline girip yedek yüklemeyi biliyormusun sen ? yada direk yüklemeyi ? (Daha önce yedek yüklemek hiç bu kadar olmamıştı Sırıtmak ) neler çekmişiz yaw. Dil Çıkaran

Benim bildiğim yöntem su sadece ;

WHM Reseller panelinden List Account'dan yedek yüklenecek hesabın cpanel simgesine tıklayarak, oradanda phpMyAdmin'e girerek biliyorum Sırıtmak
Bak sol panelde ''SQL Services'' başlığını bul onun hemen altında yani 6'cı sırada ''phpMyAdmin'' seçeneği var ona tıkla resel'e bağlı tüm veritabanları listeleniyor, tavsiye ederim çok pratik birşey.. Dil Çıkaran
(08.06.2011, Saat: 16:07)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bak sol panelde ''SQL Services'' başlığını bul onun hemen altında yani 6'cı sırada ''phpMyAdmin'' seçeneği var ona tıkla resel'e bağlı tüm veritabanları listeleniyor, tavsiye ederim çok pratik birşey.. Dil Çıkaran

Resellerde yok sanırım,bulamadım Sırıtmak
Sayfalar: 1 2