MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: WHM Root Sunucu Şifresini Değiştirmek - [Resimli Anlatım]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
WHM Cpanel Root Server Şifresini Değiştirmek - [Resimli Anlatım Konusu]
Merhaba arkadaşlar,
Malumunuz artık vds'ye geçtik ve baktım ki bu sistemin destek sitelerinde pek verimlilik yokmuş, bende madem öyle bu işede el koyalım ki zor durumda kimse kalmasın dedim..

Evet, bu işlem sayesinde WHM 2086 Root sever şifrenizi artık kolay bir şekilde değiştirebileceksiniz, buyrun hemen resimlere geçelim..

Adım 1:

WHM Cpanel'e giriş yaptıktan sonra hemen sol kısımdaki, ''Change Root Password'' sekmesine tıklıyoruz. (resimdeki gibi.)

78159090010377443823.png

Adım 2:

Açılan sayfadan, ''New Password'' karşısındaki kutucuğa yeni şifreyi yazıyoruz ve onun hemen altındaki ''Confirm New Password'' karşısındaki kutucuğa yeni şifremizi tekrar yazarak, alttaki ''Change Password'' butonuna tıklayıp işlemi tamamlıyoruz, (resimdeki gibi.)

44855057892190173479.png

Adımları doğru bir şekilde yaptıysanız eğer artık root şifreniz değişmiş demektir..

Kolay gelsin.. Hmmm
Benim işime yarayacak Gülümseme Teşekkürler abi.
Eyvallah kardeşim, sendemi sunucu alıyorsun yoksa ne iş Göz Kırp
(06.06.2011, Saat: 00:15)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eyvallah kardeşim, sendemi sunucu alıyorsun yoksa ne iş Göz Kırp

Benimki WHM Reseller paneli abi Gülümseme Sunuculara bulaşmam henüz Gülümseme

Edit : Karıstırmısım Sırıtmak Neyse ilerde lazım olur
Tam diyecektim o nasıl oluyor diye, baktım ki mesajı editlemişsin , neyse Sırıtmak
(06.06.2011, Saat: 00:18)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Tam diyecektim o nasıl oluyor diye, baktım ki mesajı editlemişsin , neyse Sırıtmak

Kusura bakma abi WHM Root'dan gerisini okumamısım Sırıtmak
Sunucuyla ilgili yardım isteyenlere yardım edilir Dil Çıkaran
Sayfalar: 1 2