MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mctr Dergi Önerisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Mctr Destek Forumu İçin Bir Dergi Hazırlayabiliriz.
Kendi Fikrimcesüper
Hazırlayan kişiler:Dergi Editörü,Dergi Dağıtımcısı gibi rütbesi olanlar yapabilir
Dergi içeriği:Bu ay yapılan gelişmeler,yenilikler,gelecek olan eklentiler, yeni sürümlerden haberler, en paylaşımcı üye, çeşitli röportajlar,en çok indirilen eklenti, en tutulan tema gibi birçok içerik olabilir.

NotSırıtmakaha Önce Böyle Bir Öneri Verildiyse Özür Diliyorum.
Öncelikle öneriniz için teşekkürler.
Dergi olayını kısaca anlatayım ben sanırım xpserkan bu konuda açıklama yapmadı forumda.
Site adminlerinden sevgili halil kardeşimiz yapmış olduğu çalışma ve anlaşmaları doğrultusunda, chip dergisi gibi bir proje hazırlığı içerisindedir, bu dergi kapsamında da mybb.com.tr için sürekli olarak 4 sayfalık bir yer ayrılmıştır..

Bu projenin henüz bir başlangıç tarihi yok çünkü halil kardeşimiz iş icabı yurt dışına gideceğinden beklemeye aldık.
Kısaca, MyBB ve MCTR'nin tanıtılması için neredeyse tüm projeleri düşünüyoruz, dergi'nin kontrolünü nasip olursa halil kardeşimiz yurt dışına gideceği için oradan sağlayacak tabi satış ve dağıtımları Türkiye üzerinden sağlanacaktır, ilk etapta küçük bir grişim olsada, sonuç olarak devamı geleceğini umuyoruz..
(26.05.2011, Saat: 18:07)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle öneriniz için teşekkürler.
Dergi olayını kısaca anlatayım ben sanırım xpserkan bu konuda açıklama yapmadı forumda.
Site adminlerinden sevgili halil kardeşimiz yapmış olduğu çalışma ve anlaşmaları doğrultusunda, chip dergisi gibi bir proje hazırlığı içerisindedir, bu dergi kapsamında da mybb.com.tr için sürekli olarak 4 sayfalık bir yer ayrılmıştır..

Bu projenin henüz bir başlangıç tarihi yok çünkü halil kardeşimiz iş icabı yurt dışına gideceğinden beklemeye aldık.
Kısaca, MyBB ve MCTR'nin tanıtılması için neredeyse tüm projeleri düşünüyoruz, dergi'nin kontrolünü nasip olursa halil kardeşimiz yurt dışına gideceği için oradan sağlayacak tabi satış ve dağıtımları Türkiye üzerinden sağlanacaktır, ilk etapta küçük bir grişim olsada, sonuç olarak devamı geleceğini umuyoruz..

Ben daha çok şöyle bir dergi için öneri yapmıştım,
Kod:
http://dergi.turkmmo.com/2011/mayis/

ama olsun sizin planladığınız proje daha kapsamlı.
page flip tekniği tabiki buda olabilir, üzerinde yoğunlaşmak lazım, buna benzer bir çalışma vardır serkan abide tabi bilmiyorum ne yaptı onu..
Konu hakkında Araştırmalarıma devam ediyorum allah kısmet ederse bu işi yapcam. yurt dışında işlerim olduğundan dolayı bir süreliğine askıya aldım tam dökümanlı bilgiler gider hakkında bilgiler yazı yazıcak kişileri ayarladıktan sonra profesyonele yakın olarak bu dergiyi çıkartıcağız en büyük desteği mybb.com.tr ailesinden alıcağımı düşündüğüm için bu dergide oldukça mybb ile ilgili konular yer alıcaktır. bu iş düşündüğüm gibi oluşursa bir çok arkadaşımız bu işten ekmek yiyecek...Tabi en büyük destekçimde serkan abi olacaktır... S.g kardeşim ben acıklamadan kendi düşüncesi acıklamıs olmucak bişi değil birlikte hareket edersek bu işten cok karlı cıkıcagımızı düşünüyorum...
Kesinlike halil kardeşim, daha öncede söylediğim gibi eğer yapılacaksa her zaman yanındayız biz, maddi yada manevi hiç fark etmez süper
(27.05.2011, Saat: 17:19)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kesinlike halil kardeşim, daha öncede söylediğim gibi eğer yapılacaksa her zaman yanındayız biz, maddi yada manevi hiç fark etmez süper

eywallah abi zaten o yönden hiç bi şüphem yok! Göz Kırp