MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Valla Bırakmam Üye Ol - [ Yaz Keyfi + Tam Seri ]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
MyBB için Valla Bırakmam Kayıt Ol - [ Yaz Keyfi + Tam Seri Grafikleri + Sorunsuz Çalışıyor]

Merhaba arkadaşlar,
Sabah kalktığımdan beri ne yapayım diye düşünürken, flash çalışmasından sonra birde üye ol işine çözüm getireyim dedim.
Valla bırakmam üye ol kodları zaten bilinen ve çok eski bir kayan js menü kodudur.
Fakat benim buradaki bu paylaşımı yapmamın sebebi daha çok kariyerimi kurtarmak ve kendimi ıspatlamak içindir..

Neden mi? Çünkü bazı sitelerde benim yapmış olduğum noel versiyonu için paylaşımlarda adımın geçmediğini gördüm ve o çalışmayı benim yaptığımada kimse inanmamış, halbuki çalışmanın psd dosyası bende ve bundan kimsenin haberi yok, bu olaya karşı yaz keyfi versiyonunu kendimi ıspatlamak ve kariyerimi kurtarmak amacı ile sizlere paylaşmaya karar verdim...

Sözü daha fazla uzatmadan hemen paylaşıma ve uygulamaya geçelim..

Aşağıdaki görmüş olduğunuz resimlerden birini seçerek indiriyor ve ftp/images klasörü içine atıyoruz..

[attachment=652] Sol Ok Orjinal

[attachment=653] Sol Ok Noel Versiyon

[attachment=654] Sol Ok Yaz Keyfi

Daha sonra ek olarak vermiş uye_ol.txt dosyasındaki kodları, kullandığınız temanın Sağ Ok Header şablonlarından Sağ Ok header_welcomeblock_guest şablonu açıp en sona ekliyor ve kaydediyorsunuz.. Eğer resim çıkmaz ise, resim adını ve grafik yolunu kodları eklediğiniz şablondan kontrol ediniz..

Demo Link Yaz Keyfi Demo Link:
Kod:
http://forum.tasarimaster.com/index.php

Bilgi-Kaynak Not: Orjinal resim bana ait değildir! ve yapımcısı ne yazık ki bilinmiyor, diğer noel ve yaz keyfi resimlerinin yapımı bana aittir ve psd dosyalarıda elimde mevcuttur...
attachment.php?thumbnail=654

Adamım Sırıtmak

Eyvallah abi.
Eyvallah kardeşim, demo link eklenmiştir.. Bu arada gözlük takması pek kolay olmadı, kafası küçük olunca zorluk çektim oturmak için Sırıtmak
(22.05.2011, Saat: 18:04)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eyvallah kardeşim, demo link eklenmiştir.. Bu arada gözlük takması pek kolay olmadı, kafası küçük olunca zorluk çektim oturmak için Sırıtmak

Demoda süper duruyor abi,tekrar teşekkürler.
Aynen gözlük takınca şekil olmuş harbi Sırıtmak
xpserkan senin kadar insanlarla ilgilenen, yenilikçi kişi görmedim başarıların devamını dilerim süper olmuş yaz keyfi Sırıtmak
Yaz Keyfi Süper olmus Sırıtmak Eline Saglik Abi
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10