MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Forum giriş adresi sorunu ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkdaslar ben jomla kurmustum fakat burdaki muhabbet ve saygı ve sevgi cok hosuma getti ayrıca forumdaki herkes bir birine yardım ediyor mybb ye geceyim dedim gectim.Fakat sole bi sorun var ben host servisime mail attım host verilerimi silin sfırlayın onlarda sıfırlamıs ben de gerekli dosyaları atıp mybbyi kurdum ancak domaineme girdğim ekran asagıdaki resimdeki geliyor ama siteadı.com/index.php yaptıgımda foruma giriyor bunun yolunu direk sitadı.com nasıl yapıcam gerci portal kurmak istiyorum veya bu sitadı.com portal;siteadı.com/index.php yide forum olrak kalsamı nasıl olur acaba Sırıtmak
uzantının index.php olmasında sorun nedir? yani bu gayet normal bir uzantı şeklidir, diğer türlüde giriş olmuyor mu sizde, kafam karıştı şimdi.. Neydi Acaba ?
Aga googledan girdiğinde resmi eklemeyi unutmusum sole bi ekran geliyo Sırıtmak
yani siteadı.com olarak giriyo googledan falan otomatik index.php ye gitmiyo Sırıtmak
210526aab9740hata.png
Site adresi verirmisiniz ?
teknolojikralı.com Sırıtmak
Dostum sen dalgamı geçiyorsun ALLAH aşkına, site girişine index atmışsın... sorduğun soruya bak, istediğin şeye bak..
Valla dalga gecmiyom hecbi bilgim yok nasıl yaptıysamda bilmiyom yeni basladım bu işlere jomladayken ben doamain host aldım arkadasım yapmıstı hersyi 1,63 indirdim kurdum valla sizden baskada bişi yapmadım bu arada saolun portalda kurulu imiş içinde supersiniz nasıl cozcem aga ben onu valla bilmiyom yoksa sizi niye yoram Sırıtmak
Sayfalar: 1 2