MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Flash İntro İndex Tasarım
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Site Girişine Hazır Flash İntro İndex.html Tasarımı
Arkadaşlar size kendi yaptığım bi introyu sunmak istiyorum.
Kurulumu basit.Site.rar ,klasöre çıkarıyoruz project.ptr dosyasını uygun yazılım ile açıp kendimize göre düzenleyip kaydettikten sonra.intro klasorunun içersindeki tüm dosyaları ftpden anadizine gönderiyoruz.ve(Bi dip not arkadaşlar yanlışlıkla 2 tane mp3 koymuşum içersine boyutu yüksek görünebilir site klasörü içersindeki karmete.mp3 ü silelim arkadaşlar.)
Kod:
www.siteadı.com
olarak giriyoruz ve intromuz hazır.

Rarpass:
Kod:
www.mybb.com.tr

(Yapamayan arkadaş olursa yardımcı olurum)

İndirme Linki

Kod:
Linkler Kırık..!

Caps Vermiyorum doğrudan link veriyorum.
Kod:
Linkler Kırık..!
Helal kanka, kendine yaptığında, paylaşımdaki intro'da süper olmuş, bakıyorum hemen kavramışsın işi ellerin dert görmesin..
Eyw saol kanka.kavranılmıcak bi tarafı yok.Ama güzel oluyo.diğerinide paylaşcam biraz geliştirmem lazım böyle sade oldu biraz..
Bekliyoruz o zaman seni.
flasha bayılıyorum ya flash gibi yok güzel olmuş eline sağlık. he bu arada siteye baktım kardeş forumdan böyle siteler oluyormu pastane cafe tarzı siteler portal daha iyi giderdi diye biliyorum forum hiç görmedim
İyi işte ya ilkleri yaşatmış oluruz.Portal dersen mybb ninde orjinal portalı ve istediğine göre mkportal vs entegre olabilir.Yorum için tşkler.. Gülümseme
Ellerinize Sağlık
Sakıncası Yoksa
(Hangi Programla Yaptığınız Söyler Misiniz)Sırıtmak
Sayfalar: 1 2 3