MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: İslami-v6 Tema - Flash Versiyon-3 + (Fark Ortada)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7
MyBB için İslami_v6 Teması - Flash Versiyon-3 - Islamic_v6 Theme
Tema-Theme Tema ismi: İslami-v6 Tema
Yapımcı Tema Yapımcısı: xpserkan
Güvenlik Tema Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Tema Versiyonu: v6
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm: MyBB - 1.6.x

Açıklama-Detay Tema Açıklaması:
tr.png İslami-v6 Teması, MyBB.com.tr kurucusu, XpSerkan tarafından PhpBB sisteminden çevrilip, MyBB ve İslam dünyasına armağan olarak dizany edilmiştir.
Temanın Tüm Hakları, Türk ve İslam Camiasına aittir..
Bu temanın grafikleri, Temaciyiz.biz, Admini, çeviri ve sıfırdan kodlaması ise XpSerkan tarafından yapılmıştır.

Bilgi-Kaynak Temanın özellikleri:
  • ok Full Oval
    ok Full Tarayıcı uyumluluğu
    ok W3C uyumluluğu
    ok Flash Header
    ok Animasyonlu Thead Grafikleri
    ok Butonlar Türkçe ve xpserkan tarafından sıfır yapılmıştır.
    ok Temanın tabloları HTML Kodlamadır.
    ok Tema Kolay kolay kasma yapmaz
    ok X.S Kodlamasına Sahiptir Hmmm

Bilgi-Kaynak Ekstra Modifiyeler:
  • ok Footer'da 2 Bannerli Reklam Alanı
    ok Footer'da İslami Yasal Uyarı
    ok Linklere Kıvılcım Efekti
    ok CSS ile Linklere Click Efekti
    ok Konu Gösterime İmza Şeriti

Kurulum-İnstall-Paket Tema Kurulumu:
  1. Ek dosyayı indirin ve arşivden çıkarın.
  2. Arşivden çıkan dosyanın içeriğindeki İslamv6 klasörünü Ftp Sağ Ok forumun kurulu olduğu ana dizine, (root) yükleyin.
  3. XML klasöründeki islam_v6-theme.xml dosyasını admin paneli Sağ Ok Temalar & Şablonlar'dan Sağ Ok Temalar sekmesine tıklayın daha sonra açılan sayfadan Tema yükle sekmesine tıklayın ve import edin.
    ok  Son olarak temanın logosu için Boş grafikler klasöründe bulunan bos-logo.jpg dosyası ile kendinize göre düzenleme yapabilirsiniz.
    ok  Ayrıca menü isimlerini belki değiştirmek istersiniz diye, bos-buton.gif dosyasınıda paket içeriğine dahil ettim, veya alttaki ek'ten psd halini indirebilirsiniz.

[attachment=533]

Resim-Grafik Ekran Görüntüleri:
94421491814339125393.jpg
İslami_v6 Tema Flash Versiyon-3 - İndex Sayfası

Not: Temada kullanılan butonlar, önceden hazırlanmış olduğum, Ferman Türkçe Buton Setidir.

Demo Link Demo Link: MyBB İslami_v6 Tema DemoDahili url link - internal url
Az önce demosuna bakıyordum abi.Ellerine sağlık yine süper bir tema olmuş.İnşallah bu akşama osmanlıda biter,onu beklıyorum ne zamandır Üzgün
elllerine sağlık serkan abi kaçgündür bekliyorduk ellerin dert görmesin Allah Sevgiseni korusun

Tema Demo Site
Kod:
http://www.rasuleselam.com/
Of off of çok güzel olmuş Serkan bey muhteşem vallahi elinize sağlık.Bu arada size çok teşekkür ediyorum bu İslam temaları şablonlarına bakarak tema ovalleştirmeyi anladım o bakımdanda ayrıca çok teşekkür ederim. Gülümseme
süper ciddende başlıktaki gibi fark ortada eline sağlık çok tuttum bu temayı .
Harika Gülümseme
yine yaptın yapacağını hocam eline sağlık
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7