MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: R10 Davetiye
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar R10 davetiyesi olan var mı?Varsa bana yollayabilir mi?
banada lazımdı buldum ama bir türlü kayıt olamıyorum kayıtlar kapalımı acaba
Kayıtlar kapalı değil dostum. Sadece senin üye olurken referans olan üye geçmişde site üzerinde olumsuz cevab vs kullandıysa kabul etmiyorlar. Birde üye olurken senin kullandığın msn adresi bir sitenin domain ismi ile olması gerek. Benim üyeliğimde yeni gayette rahat olarak üye oldum. Hemde 1 ay bile olmadı.. mesela ""[email protected]"" olarak msn adresi olması gerek. galibada yanlış biliyorum kendimce bunları bildiğim için yazdım diğer arkadaşlarım daha farklı cevablar verebilir.
(20.02.2011, Saat: 01:27)shadow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Kayıtlar kapalı değil dostum. Sadece senin üye olurken referans olan üye geçmişde site üzerinde olumsuz cevab vs kullandıysa kabul etmiyorlar. Birde üye olurken senin kullandığın msn adresi bir sitenin domain ismi ile olması gerek. Benim üyeliğimde yeni gayette rahat olarak üye oldum. Hemde 1 ay bile olmadı.. mesela ""[email protected]"" olarak msn adresi olması gerek. galibada yanlış biliyorum kendimce bunları bildiğim için yazdım diğer arkadaşlarım daha farklı cevablar verebilir.

[email protected] - bende [email protected] olarak alacaktım fakat alınmıyor...
r10 davatiyesi olan varsa bende alabilirim Gülümseme İhtiyacım var,teşekkürler
r10 da bu aralar kimseye davetiye vermiyorlar. tanıdığım herkese sordum hiçbirinde yok. hatta biraz daha ileri gidip tanımadığım silver üyelere sordum onlarda da yok :S yani en azından benim sorduklarımda Sırıtmak
dün bir arkadaşımızı daha üye yaptık Sırıtmak
fuat kardeşim sana bir tavsiyede bulunayım. Kullanmış olduğun host firmasının illaki bir r10 Üyeliği vardır. Host sağlayıcınla bağlantı kur. Onlarda davetiye olabilir. Ama ne kadar samimi olduğuna bağlı rica et iste verirlerse. Alırsın Ben bu şekilde aldım. Sonra ama host sağlayıcımın Linux hesabında sorun oluşunca firmadan ayrılmak zorunda kaldım...
Sayfalar: 1 2