MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: En İyi Portal Eklentisi Hangisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar Sizce En İyi Portal Eklentisi Hangisi Ben Bomfilenin Yaptığı V7 Portalı Kullanıyorum Yanlız Bir - İki Tane Daha Portal Var Onları Hiç Denemedim Size Göre Hangi Portal En İyisi ?
ben bi ara proportal onu kullanmıştım ancak şu an kullanımıyorum bence proportal daha kullanışlı
Proportal en iyisidir.. Tecrübeye dayanarak diyorum bunu..
Arkadaşlar Proportal da Yönetim Admin Panelinden mi Nereden Yapılıyor Kullanımı Nasıl Acaba ?
evet admin panelinden yapılıyor. Ancak proportalda da düzeltilmesi gereken birçok hata olduğunu söyleyebilrm ama yine de en iyisi o.
(04.02.2011, Saat: 15:15)YaPRaQQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]evet admin panelinden yapılıyor. Ancak proportalda da düzeltilmesi gereken birçok hata olduğunu söyleyebilrm ama yine de en iyisi o.

YaPRaQQ; sen bu konularda iyisin hatasız olarak paylaşsanda bizlerde kullansak olmazmı
Bende Katılıyorum Pro Portalda ki Hatalar Düzeltilip Paylaşılsa Çok Güzel Olur İnşallah Bu Konudan Anlayan Kardeşlerimiz Bu Konuya El Atarlar... Peki Bu Pro Portalın V7 Portala Göre Artısı Nedir Görünüş Olarak Hemen Hemen Aynılar ?
Sayfalar: 1 2