MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: yeni konularda yeni mesaj iconu nasıl eklenir ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
yeni gif simgesi koymak istiyorum sitemin anasayfasına yani şöyle diyim yeni mesaj geldiinde o başlık yansın diğerleri normal olsun yanlız bunu bütün forumlar için istiyorum biri yeni mesaj gönderdiğinde hemen devreye girmeli
mesajın okunmasıyla devreden çıkmalı

adszeb.jpg
Merhabalar,

Ne yapmak istediğinizi tam olarak anlayamadım. Sanırım yeni konuların yanına ikon eklemek istiyorsunuz. Yeni konularda ikonları nereye eklemek istediğinizi ekran görüntüsünde tam olarak belirtirseniz yardımcı olabilirim

İyi günler
Anladıgım Kadarıyla on,off ile İlişkili Birşey. On,Off,Offlock ikonlarını Değiştirirseniz Sorunun Çözülmüş Olur. Eğer Çözemezseniz Benimle ya da Yetkililer ile İletişime Geçin
BELİRTİM İŞTE tam olarak dediğiniz gibi anasayfada yeni konu geldiğinde yeni gif çıkıcak anasayfada bunu nereye koyucaz yani admin panelinde bunu nereye koyucaz
FTP > ANA DİZİN > İMAGES > TEMANIZ'da on , off ve offlock resimlerini değiştireceksiniz (istediğinizi anladığım kadarıyla)
hayır arkadaşım ana sayfada gifer öyle kalacaj benim istediğim zaten resimde yazabildiğim kadar yazdım sadece yeni konu geldiğinde iconların haricinde gönderilen mesajın yeni yazması gerekiyor yani gönderilen mesajların yanınayeni gif koyulucak mesela atıyorum basında özgür kısmına bir haber geldi ama on iconum bazen çalışmıyor bu nedenle de ana saydfa da konuların yanında yeni konularında yeni gif olmalı çünki bazı mesajlarım okunmuyor ve öyle bir olmalı ki yeni gifler bir kere okunduktan sonra güncelleğini yitirmeli diğerleri okunmadan yanmalı
erikv.jpg

ANA SAyfada sağa konulacak

inş yardumcı olabilmişimdir yapamayabilirim gif eklemek çok zor yeniden dönebilirim bilginz olsun
Sayfalar: 1 2