MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Index Top Posters [En İyi Mesaj Yazanlar]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
MyBB için Index Top Posters / En İyi Mesaj Yazanlar 1.6

Makale-Not Eklentinin ismi: Index Top Posters , En İyi Mesaj Yazanlar
Yapımcı Eklentinin Yapımcısı: Pars (Mybb İran)
Çevirmen Türkçe Çeviri: yasinus
Versiyon-Saat Eklentinin Versiyonu: 1.0
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Eklenti-Plugin Eklenti Uyumluluk: MyBB-1.6.x
Araç-Test Test Durumu: Denenmiştir-sorunsuz Onay-Cevap
Bilgi-Kaynak Eklentinin Açıklaması: Haftanın , Günün , Ayın ve Bütün Zamanın En İyileri , En çok mesaj yazanlarını listeler.
Yapımcı Demo Site: baku10.net

Eklenti-Plugin Eklentinin Kurulumu:

-zip Dosyasından çıkan inc klasörünü ftp aracılığıyla ana dizine atınız.
-Admin panelden eklentiler bölümünden Eklentiyi Aktifleştiriniz.
-Admin Paneli > Yapılandırma > Ayarlar > Index Top Posters'ten ayarlamalarınızı yapabilirsiniz.

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:

81441142373123005807.png
Index Top Posters Eklenti Önizleme

08245474133183035859.png
Index Top Posters Yönetim Paneli

Parola : mybbgrup.com
eyw. kardeşim güzel bir eklenti Gülümseme ben boyle şeyleri forum sayfasını çok uzattığı için kullanmaktan çekiniyorum ama eminim çok kullanan olacaktır..
Güzel eklenti, sağolasın. süper
üyeleri mesaj yazmaya teşvik ediyor biraz eklenti Göz Kırp Sırıtmak
(02.12.2010, Saat: 21:33)yamanadnan* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel eklenti, sağolasın. süper
Benimde hoşuma gitti , çevirdim ve kendi sitemde kullanıyorum , siteyi pek kasmıyor.(neredeyse hiç kasmıyor.)
(02.12.2010, Saat: 21:33)YaPRaQQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]eyw. kardeşim güzel bir eklenti Gülümseme ben boyle şeyleri forum sayfasını çok uzattığı için kullanmaktan çekiniyorum ama eminim çok kullanan olacaktır..
Yorumun için teşekkürler YaPRaQQ
Güzel eklenti yapılalı bayağı bir süre oldu acemiyken kullanmıştım nasıl çevirdiysem heryerde soru işareti çıkmıştı ben de silmiştim Sırıtmak
Teşekkürler @ yasinus, dosyalar ek olarak ilave edilip, konu gerekli bölüme taşınmıştır..
Bu arada güzel bir eklentiye benziyor, denemek lazım Gülümseme
(02.12.2010, Saat: 21:40)*Oguzhan* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel eklenti yapılalı bayağı bir süre oldu acemiyken kullanmıştım nasıl çevirdiysem heryerde soru işareti çıkmıştı ben de silmiştim Sırıtmak

latin olduğundan dolayıdır . ş , ü , ğ falan çıkmamıştır Gülümseme

(02.12.2010, Saat: 21:43)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Teşekkürler @ yasinus, dosyalar ek olarak ilave edilip, konu gerekli bölüme taşınmıştır..
Bu arada güzel bir eklentiye benziyor, denemek lazım Gülümseme
teşekkürler , ben kullanıyorum hoş bir eklenti Gülümseme
Sayfalar: 1 2 3