MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: E-Mail Değiştirme ve Avatar Yüklemenin Engellenmesi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba,
MyBB 1,6 kullanıyorum.
İstiyorumki foruma üye olanlar üye oldukları email adreslerini değiştiremesinler.
Ve yine istiyorumki Üyeler avatar yükleyemesinler.
Yani kp 'de email değiştirme ve avatar yükleme (ne url ne de pc'den) yapamasınlar.
Bu istediklerimi nasıl yapabilirim?Neydi Acaba ?
İlginize teşekkür ederim.
avatar yüklemeyi iptal etmek için Admin kp>Kullanıcılar & Gruplar>Gruplar>registered (normal üyelerin grubudur başka bir isimde vermiş olabilirsiniz) > Secenekler>grubu düzenle> Kullanıcılar ve izinler den avatar yükleyebilirdeki tiki kaldır.
mail değiştirme yanlış hatırlamıyorsam zaten kapalı olmalı.
birde şu yolu var dediği gibi mail değiştirme zaten kapalı avatar yüklemeyide şöyle iptan edebilirsin

ftp ye girerek ./uploads/avatars bunun chmod ayarını 644 yaparsan üyeler avatar yükleyemezler.
Email değiştirilebiliyor...
Kp'de Email adresini değiştirme linki var.
Mail adresini değiştirmek için bir aç-kapa arayüzü var mıdır?Ben göremedim de...
paneli kullanarak değiştirme iptal edilebilceğini falan sanmam ama profil sayfasını editleyerek e-mail değiştir linkini kaldırabilirsiniz Gülümseme usercp.php
(30.11.2010, Saat: 22:03)zolsauza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]paneli kullanarak değiştirme iptal edilebilceğini falan sanmam ama profil sayfasını editleyerek e-mail değiştir linkini kaldırabilirsiniz Gülümseme usercp.php
Zaten bu şekilde çözmeye çalıştım.
Farklı bir yol var mıdır diye sormak istedim.İlginize Teşekkürler...

bu şekilde çözzen olurmu yani Gülümseme ? , olursa ben sana değiştirmen gereken kodları paylaşabilirim
Sayfalar: 1 2