MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: 1.6 Default Portal Yönetimi Hakkında
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Siteme portal açtım portala haberleri nasıl yayınlayabilirim.Portalı nereden düzenleyebilirim.Ayrıca portalı doğru mu ayarladım onuda tam bilmiyorum,portal nasıl açılır sorusu hakkında da biraz bilgi alabilir miyim?Ayrıca siteme ilk girişte portal açılsın istiyorum nasıl ayarlayabilirm?
Daha önce çözülmüş olan şu konudan yararlanabilirsiniz.

Bkz: Portalda Konuları GöstermekDahili url link - internal url

Eğer yine yapamazsanız, geri konuya geri dönüş yapınız, yardımcı olalım.
teşşekür ederim anladım fakat forumID isne nasıl ulaşabilirim ve ilk girişte portal açılmasını istiyorum sitemede bir onu nasıl halledebirilirm
(her forumda değil sanırm sildim.)
Portal Redirect eklentileri var forumda arama yapabilrsin.
(16.11.2010, Saat: 01:00)yamanadnan* Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ](her forumda değil sanırm sildim.)
Portal Redirect eklentileri var forumda arama yapabilrsin.

ne demek istedinizi anlamadım özür dilerim Üzgün
Admin Panelinizden / forumlar & mesajlar kısmına gelin ve hangi forumun konularını çıkmasını istiyorsanız portalda, ekran görüntüsünde örnek verdiğin gibi başlıklarının üzerine gelerek ID'nolarını görebilirsiniz..

mybbforumid.png
(MyBB Forum Id'ları)

Ayrıca, siteye ilk girişte portal çıkması için aşağıdaki kodu Ftp / ana dizindeki .htaccess dosyasına ekleyin..
Portal Yönlendirme Kodu:
Kod:
DirectoryIndex portal.php
(16.11.2010, Saat: 01:09)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Admin Panelinizden / forumlar & mesajlar kısmına gelin ve hangi forumun konularını çıkmasını istiyorsanız portalda, ekran görüntüsünde örnek verdiğin gibi başlıklarının üzerine gelerek ID'nolarını görebilirsiniz..

mybbforumid.png
(MyBB Forum Id'ları)

Ayrıca, siteye ilk girişte portal çıkması için aşağıdaki kodu Ftp / ana dizindeki .htaccess dosyasına ekleyin..
Portal Yönlendirme Kodu:
Kod:
DirectoryIndex portal.php

Teşekkürler sorun çözülmüştür. konu kilit..