MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Google İndex Sayım Düşüyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
google indeksimiz günden güne düşüyor? :S sebebi nedir. daha geçen günlerde 2000 küsür olan indeks şimdi 300 küsür. sorun nedir ya?
sitebilgi.net 'den bakabilirsiniz..
kardeş index sayısı ani düşüp ani çıkabilir bunu bende yaşadım bazen düştü bazen çıktı yani normaldir böle şeyler.
yani ayarlarda mı bi sorun var diye düşündüm, sitenin başlığını değiştirdim onla ilgili olabilir mi ?
yok sanmıyorum başlık ile alakalı olcağını ayarlardan değildir o bendede oldu bazen düşer öle sonra çıkar felan yani endişelenme sorun yoktur.
kesinlikle, site adı veya titlesi değiştiği zaman index sayılarında düşmeler yaşanır, çünkü google konularınızı ona göre indexliyor ve değişim yaptığınız zaman aynı konuları değişmiş olduğunuz başlığa göre tekrar indexlemeye yani güncellemeye başlar, gerekmedikçe ve mecbur kalmadıkça sitenizin adını yada titlesini değiştirmeyin...
(07.11.2010, Saat: 22:58)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]kesinlikle, site adı veya titlesi değiştiği zaman index sayılarında düşmeler yaşanır, çünkü google konularınızı ona göre indexliyor ve değişim yaptığınız zaman aynı konuları değişmiş olduğunuz başlığa göre tekrar indexlemeye yani güncellemeye başlar, gerekmedikçe ve mecbur kalmadıkça sitenizin adını yada titlesini değiştirmeyin...

Sırıtmak ölemiydi bilmiyodum sağol abi Sırıtmak sen en iyisi kardeşim abimin dediğini yap en iyisini o bilir Göz Kırp
Tekil hitimizde yarı yarıya düştü onun sebebi de odur dimi?
Sayfalar: 1 2