MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB 1.8.5 - Türkçe Sıfır Kurulum Paketi - İndir
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB 1805 Download - Tam Türkçe UTF-8 Sıfır Kurulum Paketi İndir

Bilgi-Kaynak Kısa Bilgi:

Merhaba arkadaşlar, değerli Mybb kullanıcıları.
MyBB ekibi, yine oldukça fazla sayıda dosya ve şablon değişilikleriyle stabil olan 1.8.5 sürümünü yayına sürmüş bulunuyor. Bu sürümde, 6 adet güvenlik açığı giderildi, 58 adet rapor edilen hata düzeltmesi sağlandı, 12 adet dil dosyası güncellendi, 2 yeni ek ayar eklendi ve 9 adet tema şablonu güncellendi. Paket hakkında yapılan değişiklik ve yenilikleri incelemek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz..


Açıklama-Detay Paket Detayları:

Paket detayları için; 1.8.5 Güncelleme Paketi Dahili url link - internal url konusuna bakabilirsiniz..


Alıntı-Kaynak Kaynak: Yapılan değişilikler, yeni özellikler ve ayrıntılı bilgi için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.
Kod:
http://docs.mybb.com/versions/1.8.5/
http://blog.mybb.com/2015/05/27/mybb-1-8-5-1-6-17-merge-system-1-8-5-release/

Kurulum-İnstall-Paket Kurulum Talimatı:
 • ok Ekteki dosyayı indirip .rar'dan çıkarın.ok FTP-Upload adlı klasörün içindeki dosyaların tümünü FTP programı aracılığı ile ''public_html'' klasörü içine yüklüyorsunuz. Eğer siteyi forum klasöründe kurmak istiyorsanız, ana dizine forum adında bir klasörü oluşturup ekten indirmiş olduğunuz kurulum dosyalarını forum klasörünün içine yükleyiniz..FTP ana dizin nedir? , neresidir?Ana dizin dediğimiz yer, public_html klasörüdür bazı sunucularda ''public_html'' yerine ''httpdoc'' klasörü mevcuttur. Kısaca kurulum dosyalarını adını yazmış olduğum dizin-lerden hangisi varsa içine yüklüyorsunuz..ok Dosyaların FTP'ye yükleme işlemi bittikten sonra, config.default.php dosyasının adını config.php şeklinde değiştirin ve aşağıda isimlerini yazmış olduğum dosya ve klasörlerin CHMOD izinlerini 777 olarak ayarlayınız.
  1. ./cache
  2. ./cache/themes
  3. ./uploads
  4. ./uploads/avatars
  5. ./inc/languages
  6. ./inc/config.php
  7. ./inc/settings.php
   Kurulum işlemi bittikten sonra CHMOD izinlerini tekrar eski hallerine getirmeyi unutmayınız. Dikkat-Uyarı-Kural  ok Daha sonra tarayıcınızın adres satırına, site-adresiniz.com/install/ şeklinde yazarak ''ENTER'' tuşuna basıp kurulum sihirbazını çalıştırın ve aşağıdaki linkini vermiş olduğum videolu yada resimli anlatım konularından yararlanarak kurulum işlemini tamamlayınız..

Öneri-Fikir MyBB Kurulumu Videolu/Resimli Anlatım Konuları:
Makale-Not Not: Eğer kurulum işleminden sonra, Admin Kp. ve Foruma giriş/çıkış sorunları yaşıyorsanız, şuradaki konudan yararlanarak çözüme ulaşabilirsiniz..Bunların dışında eğer herhangi bir yanlış işlem yapmadıysanız, sorun yaşamazsınız.

Dikkat-Uyarı-Kural Telif & Yayın Hakları Talimatı:
 • ok Footer kısmında yer alan, Türkçe Çeviri: MyBBGrup , Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group. linklerini kesinlikle kaldırmamanızı öneriyoruz, bu uyarıyı kaale almayan kişi yada kişilere kesinlike hiçbir şekilde yardım ve destek imkanı sağlanmayacaktır.


  ok Eğer Paketi sitenizde yada başka sitelerde yayınlamak isterseniz, Kaynak: http://www.mybb.com.tr şeklinde mutlaka belirtiniz..Makale-Not Not: 1.8.4 sürümünden, 1.8.5 sürümüne güncelleme/geçiş yapmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz.
Öneri-Fikir Tavsiye Bağlantılar:
Kurulum işleminden sonra eklentiler , temalar , Seo ve güvenlik dökümanlarından yararlanabilirsiniz.indir-download
MyBB 1.8.5 - Sıfır Türkçe Kurulum Paketi İndir [attachment=1804]

.rar/.zip - Şifre-Password Rar Şifresi: mybb.com.tr


Dosya Hash'leriDosya: MyBB_1805_Kurulum_Paketi_TR.rar
MD5: bcb0fe2cc609326f6685ed7e8c4818a7
SHA-1: e7f79d51b8d6ea8a5b4aa3eef3894df9b2f7e16e

Tarih-Zaman Son Güncelleme Tarihi: 28.05.2015 , Saat-Clock Saat: 17:44