MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: MyBB 1.6.15 - Türkçe Sıfır Kurulum Paketi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB 1.6.15 Download - Tam Türkçe UTF-8 Sıfır Kurulum Paketi İndir

Bilgi-Kaynak Kısa Bilgi:

Merhaba arkadaşlar, Değerli Mybb kullanıcıları.
Bu kurulum paketi; 1 orta riskli bir ''XSS'' açığı ve 26 adet rapor edilen hata düzeltmesi içermektedir. Ayrıca 5 adet dil dosyası değişikliğide içermektedir. Tema şablonlarında herhangi bir değişiklik yoktur.


Açıklama-Detay Paket Detayları:

Paket detayları için; 1.6.15 Güncelleme Dahili url link - internal url konusuna bakabilirsiniz..


Web Site Link Kaynak: Değişen dosyalar, yeni özellikler ve ayrıntılı bilgi için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.
Kod:
http://blog.mybb.com/2014/08/04/mybb-1-6-15-released-security-maintenance-release/
http://docs.mybb.com/1615.html

Kurulum-İnstall-Paket Kurulum Talimatı:
 • ok Ekteki dosyayı indirip .rar'dan çıkarın.
  ok FTP-Upload adlı klasörün içindeki dosyaların tümünü FTP programı aracılığı ile ''public_html'' klasörü içine yüklüyorsunuz. Eğer siteyi forum klasöründe kurmak istiyorsanız, ana dizine forum adında bir klasörü oluşturup ekten indirmiş olduğunuz kurulum dosyalarını forum klasörünün içine yükleyiniz..
  FTP ana dizin nedir? , neresidir?
  Ana dizin dediğimiz yer, public_html klasörüdür bazı sunucularda ''public_html'' yerine ''httpdoc'' klasörü mevcuttur. Kısaca kurulum dosyalarını adını yazmış olduğum dizin-lerden hangisi varsa içine yüklüyorsunuz..
  ok Dosyaların FTP'ye yükleme işlemi bittikten sonra, config.default.php dosyasının adını config.php şeklinde değiştirin ve aşağıda isimlerini yazmış olduğum dosya ve klasörlerin CHMOD izinlerini 777 olarak ayarlayınız.
  1. ./cache
  2. ./cache/themes
  3. ./uploads
  4. ./uploads/avatars
  5. ./inc/languages
  6. ./inc/config.php
  7. ./inc/settings.php
   Kurulum işlemi bittikten sonra CHMOD izinlerini tekrar eski hallerine getirmeyi unutmayınız. Dikkat-Uyarı-Kural  ok Daha sonra tarayıcınızın adres satırına, site-adresiniz.com/install/ şeklinde yazarak ''ENTER'' tuşuna basıp kurulum sihirbazını çalıştırın ve aşağıdaki linkini vermiş olduğum videolu yada resimli anlatım konularından yararlanarak kurulum işlemini tamamlayınız..
Öneri-Fikir MyBB Kurulumu Videolu/Resimli Anlatım Konuları:
Makale-Not Not: Eğer kurulum işleminden sonra, Admin Kp. ve Foruma giriş/çıkış sorunları yaşıyorsanız, şuradaki konudan yararlanarak çözüme ulaşabilirsiniz..Bunların dışında eğer herhangi bir yanlış işlem yapmadıysanız, sorun yaşamazsınız.

Dikkat-Uyarı-Kural Telif & Yayın Hakları Talimatı:
 • ok Footer kısmında yer alan, Türkçe Çeviri: MyBBGrup , Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2014 MyBB Group. linklerini kesinlikle kaldırmamanızı öneriyoruz, bu uyarıyı kaale almayan kişi yada kişilere kesinlike hiçbir şekilde yardım ve destek imkanı sağlanmayacaktır.  ok Eğer Paketi sitenizde yada başka sitelerde yayınlamak isterseniz, Kaynak: http://www.mybb.com.tr şeklinde mutlaka belirtiniz..


Makale-Not Not: Forumu 1.6.14 sürümünden, 1.6.15 sürümüne yükseltmek/geçiş ve güncelleme yapmak için aşağıdaki linki kullanınız..
Öneri-Fikir Tavsiye Bağlantılar:
Kurulum işleminden sonra eklentiler , temalar , Seo ve güvenlik işlemleri için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz..
indir-download
MyBB 1.6.15 - Sıfır Kurulum Paketi İndir[attachment=1747]

.rar/.zip - Şifre-Password Rar Şifresi: mybb.com.tr

Dosya Hash'leriDosya: MyBB_1615_Kurulum_Paketi_TR.rar
MD5: 285d578d470b070dffab67adc39c77ce
SHA-1: 2882bf6ff8f5a4f58096fe72a4b5ef8392335d9c

Tarih-Zaman Son Güncelleme Tarihi: 08.08.2014 , Saat-Clock Saat: 19:53
Teşekkürler
1.8 sürümüne yaklaşıyoruz hazırlanın! Yer yerinden oynayacak Gülümseme
1.8 ile belki dönüş yaparız.. Hayırlı olsun Gülümseme