MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Rapor Edilen Mesajlar Konu Olarak Açılsın - [Plugin]
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB için Rapor Edilen Mesajlar Konu Olarak Açılsın Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: Rapor bildirimleri konu olarak açılsın
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: XpSerkan
Güvenlik Eklenti Güvenli mi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu: v2.0
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: Bu eklenti sayesinde, forumunuzda rapor edilen konu ya da mesajların/yorumların ayarlarında belirlemiş olduğunuz forumda konu olarak açılmasını sağlarsınız. Ayrıca seçmiş olduğunuz forumu yönetime özel kılıp sadece yönetimin görmesinide sağlayabilirsiniz. Eğer izinleri herkese açık bir forum seçilirse rapor olarak açılan konular herkes tarafından görünür.

(03.06.2014, Saat: 15:53)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eklentiyi kullanacak olanlar seçtikleri foruma abone olarak mail bildirimide alabilirler, bunuda belirtmekte fayda var. Göz Kırp

Eklenti vbulletin sisteminde var, geçen akşam r10 forumunda bir konuyu rapor etmiştim ve raporumun konu olarak açıldığını farkettim fakat, konuya ben giremiyordum sadece yönetime özel bir forumda açılıyordu. Böyle birşeyi görür görmez bende, neden mybb'de olmasın diyerek hemen kolları sıvadım ve artık mybb'ninde böyle bir eklentisi oldu. Göz Kırp

Kurulum-İnstall-Paket Eklenti Kurulumu:
1)- Ekteki dosyayı .rar'dan çıkarın.
2)- ''FTP-Upload'' klasörün içindeki dosyayı, forumunuzun kurulu olduğu dizine , (./index.php dosyasının olduğu yere) yükleyin.
3)- Admin paneli Sağ Ok Eklenti Yönetiminden Aktif Edin.
4)- Son olarak, admin Kp. Sağ Ok Ayarlar Sağ Ok Rapor edilen mesajlar konu olarak açılsın kısmından eklentinin ayarlarını yapıyor ve kullanmaya başlıyorsunuz.

Resim-Grafik Ekran Görüntüleri:

rapor-edilen-mesajlar-plugin-ayar.png

rapor-edilen-mesajlar-plugin-konusu.png

indir-download
Rapor Edilen Mesajlar Konu Olarak Açılsın Eklentisi İndir[attachment=1725]

.rar/.zip - Şifre-Password Rar Şifresi: mybb.com.tr
Teşekkürler Serkan abi,
Eklentiyi kullanacak olanlar seçtikleri foruma abone olarak mail bildirimide alabilirler, bunuda belirtmekte fayda var. Göz Kırp