MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Özel Kullanıcılar İçin Chat
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sitemizin anasayfasında bir chat yazılımı bulunuyor (AJAX Chat). Bunun dışında biz sadece belirli üyelerin girebileceği ve görebileceği bir yazılım daha kullanmak istiyoruz. Daha özel ve seckin bir chat bölümü yani. Örneğin bir forum bölümünün içine entegre edilebilir, forum izinleri de sadece belirli üye gruplarına acılabilir. Bu tarz bir şey için tavsiye ettiğiniz chat yazılımı ve izlememiz gereken yollar nelerdir acaba?
hocam yanılmıyorsam zaten o chat yazılımının ayarlamalarında öe bir şey wardıBu iki eklentinin ayarlarındada istediğiniz kullanıcı grubunu gizleme/gösterme ayarları var oradan kendinize göre düzenleyip , istediğiniz gruba gösterebilirsiniz.
Anasayfada zaten bir chat olduğu için, ikinci chatin anasayfada değil de forumda açılan bir bölüme entegre olmasını istiyoruz mümkün müdür?
(23.04.2012, Saat: 13:26)Woodgate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Anasayfada zaten bir chat olduğu için, ikinci chatin anasayfada değil de forumda açılan bir bölüme entegre olmasını istiyoruz mümkün müdür?

Böyle birşey şuan için mümkün değil..