MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Wood Tema - Theme - [W.E.Design] (Op. 1 No. 2)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
MyBB - W.E.Design - Wood Theme
Tema-Theme Tema ismi: Wood Theme
Yapımcı Tema Yapımcısı: Volkan Ege Dindar (W.E.D.)
Güvenlik Tema Güvenlimi ?: Güvenli
Versiyon-Saat Tema Versiyonu: 1.0.2
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x
Makale-Not Tema Açıklaması: Op. 1 No. 2'dir güle güle kullanın Gülümseme
Kurulum-İnstall-Paket Tema Kurulumu: RAR'dan çıkan tüm dosyaları MyBB'nin kurulu olduğu yere atın.
XML'yi Admin Paneli > Temalar ve Şablonlar'dan yükleyin.
Bilmeyenler için:

22549731166557023922.jpg
05287619761904465974.jpg
87804094703612875382.jpg
09704758041528199064.jpg
Wood Tema - Theme - [W.E.Design]

2. temamı beğenecek misiniz bakalım Gülümseme

Rar Şifresi: mybb.com.tr

Bu temaya özel Rank Seti:
Kod:
http://destek.mybb.com.tr/mybb-the-godfather-rank-set-rutbe-w-e-design-konusu.html

Header iyi olmuş diğerlerini pek beğenmedim yinede teşekkürler
Eline sağlık hocam, renkler vs. baya hoşuma gitti..

Yanlız size önerim, bundan sonraki temalarınızda kullandığınız arkaplan resimlerinin dosya boyutlarını olabildiğince düşük tutmaya çalışın, temanızın büyük forumlar tarafından kullanıldığını düşünürsek eğer siteye girişlerde kasma oluşmasına neden olabilir..

Bu temanızdaki arkaplan resim boyutu => 1.58 mb.
Temayı indirip arkaplan resminin boyutunu => 624 KB. kadar düşürdüm ve konuya o şekilde ekledim bilginiz olsun..

(22.04.2012, Saat: 01:22)xpserkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eline sağlık hocam, renkler vs. baya hoşuma gitti..

Yanlız size önerim, bundan sonraki temalarınızda kullandığınız arkaplan resimlerinin dosya boyutlarını olabildiğince düşük tutmaya çalışın, temanızın büyük forumlar tarafından kullanıldığını düşünürsek eğer siteye girişlerde kasma oluşmasına neden olabilir..

Bu temanızdaki arkaplan resim boyutu => 1.58 mb.
Temayı indirip arkaplan resminin boyutunu => 624 KB. kadar düşürdüm ve konuya o şekilde ekledim bilginiz olsun..

Haklısın kaptan. Sağol bu arada Gülümseme

(22.04.2012, Saat: 00:46)Salvador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Header iyi olmuş diğerlerini pek beğenmedim yinede teşekkürler

Renklerinden dolayı olsagerek Gülümseme Kimisini boğar yoğun renk. Ben de mesela deniz mavisini daha çok severim.
Güzel olmuş. Headerını başka bir temamda kullanabilir miyim?
Çok beğendim ellerine sağlık.
Vay güzelmiş...Konu bu şekilde olacaksa ranklar da mermi şeklinde olabilir, birbirini tamamlayacaktır.
Sayfalar: 1 2