MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: istatistikler doğru çalışmıyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kod:
http://forumuzman.com/stats.php

istatistik sayfasındaki konuların gösterim sayıları değişmiyor. sabit kalıyor. normalde forumda bu konulardan daha fazla gösterilen konular var bu sorunun kaynağı nedir ne yapabilirim
AdminKP >> Araçlar & Bakım >> Sayım Yapılandırma >> Forum İstatistiklerini Güncelle >> Git tıkla tekrar bak
Sürekli Degismemesi gayet normal cünkü istatistik sayfasi önbellege alinir, yoksa her sayfa aciminda + sql sorgusu demektir buda site hizini olumsuz etkileyecektir..
(21.04.2012, Saat: 15:58)Deltoid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]AdminKP >> Araçlar & Bakım >> Sayım Yapılandırma >> Forum İstatistiklerini Güncelle >> Git tıkla tekrar bak

teşekkür ederim ben otomatik yaptığını sanıyordum.
32675373329951905225.png
sayım yapılandırma bölümünde (Forum İstatistiklerini Güncelle ) yok ben hepsine tek tek git dedim ama düzelmedi
Hocam ftp'den .inc/settings.php dosyasının chmod iznini (777) yaparak vermiş olduğunuz resimdeki en sonda yer alan => ''İstatikstikleri yeniden say'' fonksiyonunu tekrar çalıştırın bakalım düzelme olacak mı ?

Bu arada mybb sürümünüz kaç ?
serkan kardeş dediğini yaptım ama bir değişiklik yok başka bir sorun var herhalde

ama o kadar önemli değil genel bakış kısmında doğru çalışıyor zaten

sürüm mybb 1,6.6