MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Teşekkür sorun?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhabalar arkadaşlar;

Ben teşekkür eklentisini kurdum ama ben teşekkür ettiğimde sayı bana yazılıyor teşekkür ettiğim kişiye değil buyrun resim

44312101880726307339.png
Değerli üyemiz,

Teşekkür Eklentisinde teşekkür sayımı iki farklı sayımla çalışır.

Posbit içerisinde görüldüğü gibi;

1-Teşekkürler: (Siz buradaki sayının size edilen teşekkür olduğunu sanıyorsunuz fakat eklenti o sayıyı sizin ne kadar teşekkür ettiğinizi baz alarak yazar. Yani oradaki sayı size edilen teşekkür sayısı değil sizin ettiğiniz teşekkür sayısıdır.)
2-x Mesajına x teşekkür edildi. (Burada da teşekkür edilen mesajlarınızın sayısı üzerinden topam size ne kadar teşekkür edilği yazmaktadır.

Eğer bu durumu değiştirmek isterseniz, postbit şablonunuzun kodlarını buraya yazarsanız destek olabiliriz. Lütfen nasıl bir şekile getirmek istediğinizi benim yukarıda size verdiğim örnek gibi yazınız.

Saygılarımla,
Sapan.
Ben kim ne kadar teşekkür aldıysa o yazmasını istiyorum benim ettiğim yazmasın
(15.04.2012, Saat: 14:34)Salvador Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben kim ne kadar teşekkür aldıysa o yazmasını istiyorum benim ettiğim yazmasın

Efendim lütfen yukarıdaki mesajımı iyi okuyunuz.

(15.04.2012, Saat: 14:07)Sapan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Eğer bu durumu değiştirmek isterseniz, postbit şablonunuzun kodlarını buraya yazarsanız destek olabiliriz. Lütfen nasıl bir şekile getirmek istediğinizi benim yukarıda size verdiğim örnek gibi yazınız.

Teşekkür ederiz.

Örnek Ben birine teşekkür ettiğimde onun teşekkür sayısında yazsın istiyorum benimkinde değil

Buyrun postbit kodlarım

Kod:
{$ignore_bit}
<a name="pid{$post['pid']}" id="pid{$post['pid']}"></a>
<table border="0" cellspacing="{$theme['borderwidth']}" cellpadding="{$theme['tablespace']}" class="tborder" style="{$post_extra_style} {$post_visibility}" id="post_{$post['pid']}">
    <tbody>
        <tr>
            <td class="tcat">
                <div class="float_left smalltext">
                    {$post['postdate']}, {$post['posttime']} <span id="edited_by_{$post['pid']}">{$post['editedmsg']}</span>
                </div>
                {$post['posturl']}
            </td>
        </tr>

<tr>
            <td class="trow1 {$unapproved_shade}">
                <table cellspacing="0" cellpadding="0" border="0" style="width: 100%;">
                    <tr>
                        <td class="post_avatar" width="1" style="{$post['avatar_padding']}">
                            {$post['useravatar']}
                        </td>
                        <td class="post_author">
                            <strong><span class="largetext">{$post['profilelink']}</span></strong> {$post['onlinestatus']}<br />
                            <span class="smalltext">
                                {$post['usertitle']}<br />
                                {$post['userstars']}
                                {$post['groupimage']}
                            </span>
                        </td>
                        <td class="smalltext post_author_info" width="165">
                            {$post['user_details']}
                        </td>
                    </tr>
                </table>
            </td>
        </tr>

<tr>
            <td class="trow2 post_content {$unapproved_shade}">
                <span class="smalltext"><strong>{$post['icon']}{$post['subject']} {$post['subject_extra']}</strong></span>

<div class="post_body" id="pid_{$post['pid']}">
                    {$post['message']}
                </div>
                {$post['attachments']}
                {$post['signature']}

<div class="post_meta" id="post_meta_{$post['pid']}">
                {$post['iplogged']}
                </div>
            </td>
        </tr>

<tr>
            <td class="trow1 post_buttons {$unapproved_shade}">
                <div class="author_buttons float_left">
                    {$post['button_email']}{$post['button_pm']}{$post['button_www']}{$post['button_find']}{$post['button_rep']}
                </div>
                <div class="post_management_buttons float_right">{$post['button_edit']}{$post['button_quickdelete']}{$post['button_quote']}{$post['thanks']}{$post['button_multiquote']}{$post['button_report']}{$post['button_warn']}{$post['button_reply_pm']}{$post['button_replyall_pm']}{$post['button_forward_pm']}{$post['button_delete_pm']}
                </div>
            </td>
        </tr>{$post['thxdsp_inline']}
    </tbody>
</table>{$post['thxdsp_outline']}
Sapan çok güzel anlatmışsın. süper
FTP > {MyBB Dizini} > inc > languages > turkish içinde thx.lang.php var. Burada şu değişiklikleri yapın:

Bul:
Kod:
$l['thx_thank'] = "Teşekkürler:";

Değiştir:
Kod:
$l['thx_thank'] = "";

FTP > {MyBB Dizini} > inc > plugins içinde thx.php
'ye girin.

Bul ve Sil:
Kod:
{\$post[\'thank_count\']}

Tamamdır.