MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Profile alan ekleme?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
bahsettiğim alan ekleme yeri üye profilleri (member.php) aradım aradım bulamadım. ben profillere biyografi, Bulunduğu Yer ve Web Sitesi gibi bir alan eklemek istiyorum ama bu alanın Mykod destekli olması gerekiyor var mı böyle olanağımız?
Şu konular size yardımcı olacaktır..(09.04.2012, Saat: 19:39)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şu konular size yardımcı olacaktır..
ama orada mykod ekleme seçeneği yok? mykod eklemek için yapacak bir şey yok mu?
Hocam istediklerinize bakarak cevap yazdım ben, özel alan ile mykod ayrı bir olaydır. Sanırım karıştırıyorsunuz siz, ya da ben sizi yanlış anlıyorum..

sanırım derdimi anlatamadım :) ben özel alan da mykod kullanılabilmek istiyorum yani konularda ve ya ö.mlerde kullandığımız gibi :)
Özel alan ne üzerine olacak ve özel alanda çalıştırmak istediğiniz mykod nasıl birşey olacak hocam. Yapmak istediğiniz şeyi biraz daha açıklarsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Her özel alan ve mykod yapımı bir değildir..

Ayrıca flood mesaj atmayın, flood atmak yerine konuyu rapor edin lütfen. Her konuyu takip edemiyoruz, flood atıncada aynı şekilde cevap gelmesini beklemeyin..
mykod mp3 player olacak. belki bir düzenlemeyle yapılabilir diye düşünmüştüm. forumda profile müzik ekleme eklentisi var ama 15$ böyle bir eklenti için çok fazla 15$. olmazsada çokda önemli değil.
Sayfalar: 1 2