MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: MBTASARIMDAN BİRŞEY ALMAYIN.
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3
Merhabalar,

R10 ve birçok webmaster sitesinde "MBTASARIM" olarak hizmet veren bir firmanın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak istiyorum.

MBTASARIM wordpress blog sistemine çeşitli temalar yapan bir firmadır.

Kod:
www.mbtasarim.com

Birçok tasarımı warezdedir. Buna rağmen ücretini verdim firmadan bir adet Firma Rehberi ve bir adet Blog Teması satın aldım kurulumu yaptılar ve temayı teslim ettiler.

Yukarıda verdiğim MBTASARIM sitesini incelerseniz temalar için kullanım desteği verdiklerini söylüyorlar buyurun bu sabah aramızda geçen konuşma;

MSN KONUŞMA - METİN ŞEKLİNDE
Kod:
Sapan:
hocam s.a
MB Tasarımda İndirim Günleri Başladı.. Ayrıntılı Bilgi İçin : www.mbtasarim.com:
a.s
Sapan:
hocam temada bir problem yaşadım..
editlerken oldu
Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/tanit/public_html/wp-content/themes/firma/sidebar.php on line 223
MB Tasarımda İndirim Günleri Başladı.. Ayrıntılı Bilgi İçin : www.mbtasarim.com:
orjinalini yükleyin ustam temanın
sidebar.php nin pardno
Sapan:
hocam siz kurulumu yaptığınız için bende orjinali bulunmuyor
www.tanitkazan.com
burdan gönderiyim ama yedeğinizi alın ustam
Sapan:
tmmdır hocam
MB Tasarımda İndirim Günleri Başladı.. Ayrıntılı Bilgi İçin : www.mbtasarim.com gönderiyor:

Aç(Alt+J)

MB Tasarımda İndirim Günleri Başladı.. Ayrıntılı Bilgi İçin : www.mbtasarim.com tarafından gönderilen C:\Users\win7\Desktop\sidebar.php dosyasını başarıyla aldınız.

Sapan:
düzeldi hocam eyvallah
eyw
Sapan:
hocam bu popüler firmalar ve popüler ürünler bölümünü kaldırmaya çalışıyorum sidebardan
ama kaldırınca (ilgili alanı silince) hata veriyor sidebar
usta onu kaldırınca anasayfada slayttan başka bişey olmazki
Sapan:
side bardaki anket vs. bana yeter o özellik fazla

birde slayt ve firmalar vitrini olması gerekli
etiketbulutu falan kalıcak anket , reklam alanı , mail list sadece aradan orayı çıkarmaya çalışıyorum
www.tanitkazan.com
soldaki popüler firmalar / popüler ürünler
alanı
walla usta oranın kodlaması karışık biraz
bende zor çözebiliyorum
Sapan:
hocam karışık ama ben hiç çözemedim  
neyi kaldırsam sidebar.php hata veriyor  
anca css den anlayan yapar
Sapan:
css ile alakası yok
php ile alakası var
satır kayıyor
ama bunu kime kodlattıysanız ona sorun.
işinde de pek başarılı değil.
onu yapalı baya bi oldu ozamanda css de yeniydi biraz.
Sapan:
hocam css değil olay css yi kaldırdık tamam gitti ama döngü yazmış.
fonksiyon sıkıntı yaşatıyor
satır kayması yapıyor
hangi satırdan sonra hangi döngüye geçtiğini bulsam yapacam ama o kadar karışık yazmışki
yapamıyorum.
usta php de sorun yok css de sorun var..
Sapan:
peki hocam siz öyle gördüyseniz bunu kodlayana söyleyin çözsün.
Mesut mu yaptı bunu ?
çözülücek bişey yok sadece karışık kodlamış css den anlayan birine baktırırsan o tak tak kaldırır istediklerini.
mesut değil
Sapan:
css den anlayan biri bulma lüksüm yok benim kusura bakma.
ozaman bizimde onları kaldırma gibi bir lüksümüz yok usta
Sapan:
bak hocam senin tüm temaların warezde
kaldır demiyorum kodlar hatalı !
bir sürü edit yaptım temada hata vermedi burada hata veriyor ve bu hatanın sorumlusu siz olursunuz.
kodlar hatalı değil sdece karışık css den anlayan birisi rahatlıkla kaldırır warezde olmasının konumuzla ne alakası var ?
Sapan:
hocam tamam şikayet ederim ben sizi eyvallah desteği gördük.
gidin edin şikayetinizi beni bilen biliyor.
Sapan:
bilen yanlış biliyor.

kimin yanlış bildiği ortada  
Sapan:
tamam hocam destek verme sonra boş boş konuş senin temaları wareze sokanların neden soktuğu ortada.

MSN KONUŞMA - RESİMLİ ŞEKİLDE

43qtc.png

43qu6.png

43quu.png

43qvg.png

43qvx.png

İŞTE VERDİKLERİ DESTEK BUDUR!

Tek söyledikleri sorun diyelim grafikle ilgili soruyorsunuz diyorlar ps den anlayan biri yapar.. PHP ile ilgili soruyorsunuz PHP den anlayan birini bulun yapar.. Sanki temayı ondan almamışsınız.

BEN HAK GEÇMESİN DEDİM AMA KİMİN NE ŞEKİLDE HAK ALDIĞI ORTADADIR.
Ancak satana kadar ilgilenirler... bunların politikası bu umurlarında değil sattıktan sonra.
Msn görüşmelerinin resimli halide eklenmiştir.
Spor teması almayı düşünüyordum fakat şimdi kararsız kaldım Neydi Acaba ?
Yazık gerçekten, Göktuğ başka siteler var araştır kardeşim..
Tüm w@rez'ini ben yayınlayacağım buranın, içime oturdu.
Valla bende tema yaptıracaktım ama şimdi düşünmüyorumNeydi Acaba ?
Sayfalar: 1 2 3