MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Coder ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Ben süper bi tema yapmak istiyorum Gülümseme ücretsiz olacak ama kodlamayı bilmiyorum , kodlayacak bi arkadaş var mı ?
Ücretsiz yapacak kişiyi biraz zor bulursunuz hocam.. Kolay gelsin..
Süper ve ücretsiz. Yan yana gelmesi zor iki kelime Sırıtmak
mecbur bir kaç ay uğraşıp kendim öğrenicem o zaman Sırıtmak
ama photoshop bilgime güveniyorum Gülümseme
(04.04.2012, Saat: 19:42)Roflife Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mecbur bir kaç ay uğraşıp kendim öğrenicem o zaman Sırıtmak

Hocam size tavsiyem gözünüze bir tema kestirin o tema üstünde oynama yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz yada bir temanın kodlarından yararlanarakta güzel şeyler çıkartabilirsiniz.
Coder diyorsunda ne coder'ı ? Ben Bilgisayar Programcısıyı misal Sırıtmak Coder'm. Sen Web Programcısımı Ararsın o da Web Coder olur Sırıtmak
(04.04.2012, Saat: 20:24)Fonix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Coder diyorsunda ne coder'ı ? Ben Bilgisayar Programcısıyı misal Sırıtmak Coder'm. Sen Web Programcısımı Ararsın o da Web Coder olur Sırıtmak

C+ forumunda olmadığımıza göre Sırıtmak
(04.04.2012, Saat: 20:01)weqale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(04.04.2012, Saat: 19:42)Roflife Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]mecbur bir kaç ay uğraşıp kendim öğrenicem o zaman Sırıtmak

Hocam size tavsiyem gözünüze bir tema kestirin o tema üstünde oynama yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz yada bir temanın kodlarından yararlanarakta güzel şeyler çıkartabilirsiniz.

öyle yapacağım sanırım Gülümseme
Sayfalar: 1 2