MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Sunucu Değiştirdim Eklenti Yükleyemiyorum
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Herkese merhaba. Windows hosttan Linux'e geçiş yaptım. Site adresi, yüklü olduğu dizin aynı. config'den yeni veritabanı ve kullanıcı adını da değiştirdim. Site şuan hatasız olarak çalışmakta. Ancak yüklü olan eklentiler çalışmıyor. Yeni yüklediğim eklentiler de yüklenmiş görünmesine rağmen onlar da çalışmıyor. Sitede bu konuyla alakalı bir başlık gördüm, sorun çözülmüş. Ancak nasıl çözüldüğü yazılmamış. Kendisine özel mesaj attım ancak dönüş alamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Merhaba

Öncelikle konuyla alakası varmı bilmiyorum ancak siteye geçerken kullandığınız yedek sql mi yoksa mssql miydi?
sqldi
Hocam şuradaki konuya bakmanızı tavsiye ederim..

İlk mesajda belirttiğim konu buydu. Çözüme ulaştıklarını yazmışlar ancak nasıl olduğunu yazmamışlar.
O konudaki sitenin sorunlarınıda serkan abi çözmüştü özelden hocam, birde şu konuya bakınız, bu tür sorunlar için detaylı bir konu açmıştı, faydasını görebilirsiniz..

Bu konuya da daha önce bakmıştım, şimdi tekrar baktım ancak çözüme ulaştıracak bir şey bulamadım. Serkan beye mesaj atarsam benim sorunumla da ilgileneceğini umuyorum..