MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Profile Son Aktivite Eklemek ve Kayıt Olda Güvenlik Sorusunu Kaldırma
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar 2 adet sorum olacak :
1. si üyelerin profiline son aktivite zamanını nasıl koyabilirim bunun bir kodu var mı?

2. sorum arkadaşlar çok garip gelebilir belki ama kayıt olmaya çalışan üyeler referans bilgisine ne yazacaklarını bilmiyorlar ve captcha güvenlik kodunun kaldırılmasını istiyorlar.Bu ikisini nasıl kaldırabiliriz.

Forumda arama yaptım fakat bulamadım ve yardım konusu açmaya karar verdim.

İyi forumlar dilerim herkese.
Captcha Güvenlik Sorgusunu kaldırmanızı önermem. Bot saldırılarına karşı iyi bir önlem o.
Kayıtta güvenlik sorusu plugini var kardeşim onu engellemez mi tek başına acaba?
2.Sorunumun çözümünü daha detaylı arama yaparak buldum fakat 1.sorunuma henüz cevap bulamadım :S

2.Sorunun çözümü için :
Hocam üyelerin profil sayfasında zaten son aktivite zamanları ekli, sizde yok mu ? ya da ben yanlış anladım sizi , acaba postbit için mi demek istediniz ?
(07.04.2012, Saat: 20:33)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam üyelerin profil sayfasında zaten son aktivite zamanları ekli, sizde yok mu ? ya da ben yanlış anladım sizi , acaba postbit için mi demek istediniz ?
Öncelikle desteğiniz için teşekkür ederim.
Profil alanında
Kod:
Doğum Tarihi: Belirtilmemiş
Şu anki Tarih: 09.04.2012 Saat: 09:48
Şu anki Konumu: Çevrimiçi (PanDooRa Nickli Kullanıcının Profilini İnceliyor @ 09:47)
bunlar bulunuyor.
Yani demek istediğim en son olarak foruma ne zaman girdiğini nasıl ekleriz yani şu şekilde olmasını istiyorum :
Kod:
Doğum Tarihi: Belirtilmemiş
Şu anki Tarih: 09.04.2012 Saat: 09:48
Şu anki Konumu: Çevrimdışı
En Son Aktivitesi : Bugün 09:47
Düzenlenecek Şablon:
Admin Paneli > Temalar ve Şablonlar > Kullanıcı Profili Şablonlar > member_profile

Son ziyaret için kullanılan kodlar:
Kod:
<strong>{$lang->lastvisit}:</strong>&nbsp;{$memlastvisitdate}
</tr>

Şu kodu kaldırmak için:
(PanDooRa Nickli Kullanıcının Profilini İnceliyor @ 09:47)

Admin Paneli > Temalar ve Şablonlar > Kullanıcı Profili Şablonlar > member_profile_online 'a girin. Şu kodu silin:

Kod:
({$location} @ {$location_time})

Yapabileceğinizi düşünüyorum... Yapamazsanız eğer Kullanıcı Profili Şablonlar > member_profile
'daki kodları burada paylaşın ben yaparım.

(09.04.2012, Saat: 14:23)W.E.D. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Düzenlenecek Şablon:
Admin Paneli > Temalar ve Şablonlar > Kullanıcı Profili Şablonlar > member_profile

Son ziyaret için kullanılan kodlar:
Kod:
<strong>{$lang->lastvisit}:</strong>&nbsp;{$memlastvisitdate}
</tr>

Şu kodu kaldırmak için:
(PanDooRa Nickli Kullanıcının Profilini İnceliyor @ 09:47)

Admin Paneli > Temalar ve Şablonlar > Kullanıcı Profili Şablonlar > member_profile_online 'a girin. Şu kodu silin:

Kod:
({$location} @ {$location_time})

Yapabileceğinizi düşünüyorum... Yapamazsanız eğer Kullanıcı Profili Şablonlar > member_profile
'daki kodları burada paylaşın ben yaparım.
Eyvallah kardeşim sorun çözüldü.

Sayfalar: 1 2