MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Üyeler Özel Mesaja Cevap Veremiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba;

Arkadaşlar üyeler özel mesaj yollayabiliyorlar bağımsız ama benden gelen mesajlara cevap atamıyorlar ve şu uyarı çıkıyormuş

forbidden you dont have permission to access /tr/private.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument

bu ne demek ve nasıl çözülür? Neydi Acaba ?
Özel mesaj okuma eklentisi kuruluysa kapatıp deneyin. Hatanın bundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlayalım.
(26.03.2012, Saat: 11:18)xcapsmax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Özel mesaj okuma eklentisi kuruluysa kapatıp deneyin. Hatanın bundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını anlayalım.

Yok o eklentiyi hiç kurmadım. Yalnız şöyle de bir durum oldu sahte bir üyelik açtım ve kendimle mesajlaştım bir sorun çıkmadı. Ama üyenin biri bana mesaj atamıyor daha doğrusu mesaj atabiliyor ama benim özel mesajlarımı cevaplayamıyormuşNeydi Acaba ?
Sunucunda mod_security kurulu olamasından kaynaklanabilir.
Host aldığın yere sor bakalım mod_security kurulumu, kuruluysa kapattırıp dene..

Başka bir çözüm yolu şöyle olabilir. O kullanıcı başka bir üyelik açsın ve mesajlaşmayı denesin eğer olursa diğer hesabı yeni hesapla birleştir. Sonra üyelik adını eskisi gibi yaparsın.
Aklıma da şu an başka birşey gelmiyor.
(26.03.2012, Saat: 14:44)xcapsmax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sunucunda mod_security kurulu olamasından kaynaklanabilir.
Host aldığın yere sor bakalım mod_security kurulumu, kuruluysa kapattırıp dene..

Başka bir çözüm yolu şöyle olabilir. O kullanıcı başka bir üyelik açsın ve mesajlaşmayı denesin eğer olursa diğer hesabı yeni hesapla birleştir. Sonra üyelik adını eskisi gibi yaparsın.
Aklıma da şu an başka birşey gelmiyor.

Tamam kardeşim dediklerini deneyecem. Teşekkür ederim Göz Kırp