MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Ziyaretçilere Resim Gizleme Plugin (Türkçe)
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB için Ziyaretçilerden Resim Gizleme Eklentisi
Eklenti-Plugin Eklenti ismi: İmage Hide [Resim Gizleme]
Yapımcı Eklenti Yapımcısı: DragonFever
Çevirmen Türkçe Çeviri: Machine
Güvenlik Eklenti Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
Versiyon-Saat Eklenti Versiyonu:1.0
Araç-Test Test Durumu: Denemiştir-sorunsuz Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.4.x,1.6.x
Açıklama-Detay Eklenti Açıklaması: MyBB 1.4 İçin Yine DragonFever Tarafından Yapılmış Ziyaretçi Olarak Sitede Bulunanlardan Resimleri gizler.

Eklenti 1.4 versiyonu için yapılmıştı ve 1.6 versiyonun malesef eklentiyi kullanamıyorduk.

Türkçe Çeviri ve Mybb 1.6.x versiyonlarını ben yaptım 1.6.6 kullanıcıları rahatlıkla kullanabilirler Gülümseme

Kurulum-İnstall-Paket Eklenti Kurulumu:
1) Arkadaşlar dosyayı indirin upload klasörünün içindeki dosyaları ana dizine atın...
2) Admin paneli -> Eklentiler'den Ziyaretçilerden Resim Gizleme (1.0) 'yi aktif edin,daha sonra forum ayarlarından gerekli yerleri ayarlayınız..

Resim-Grafik Ekran Görüntüsü:

87810465543561164861.jpg
99642919484556060710.jpg

Rar Şifresi :

mybb.com.tr

Kolay gelsin...
plugini deneyen var mı ?
Teşekkürler Hocam Çalışıyor. süper
sitede ki videoları gizleme gibi bir eklenti var mı ? bildiğiniz bu eklentinin yanında öle bir eklentide olursa süper olur Gülümseme
(29.03.2012, Saat: 23:53)TekRe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]sitede ki videoları gizleme gibi bir eklenti var mı ? bildiğiniz bu eklentinin yanında öle bir eklentide olursa süper olur Gülümseme

bende denedim plugin çalışıyor...videoların gizlenmesi içinde bi plugin olursa bu iş tastamam olur....