MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: X-Men Wolverine Çalışması
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar birçok tasarımımı kağıt üzerine yapıp daha sonra dijital ortamda çizime geçiriyorum bu çalışmam çok güzel olcak ve Wolverine seven arkadaşlarımız için güzel bir walpaper yapmayı planlıyorum şimdilik kağıt'ta bitirdiğim zaman dijital çizimini yapıp sizlere paylaşcam Gülümseme

09USd.jpg


Lütfen yorumlarınızı,fikirlerinizi ve önerilerinizi söylemenizi bekliyorum Gülümseme
Güzel düşünce,çalışmalarınızın devamı gelir umarım paylaşımı merakla beklemekteyim.
Bence harika olmuş. Şahsım adına seni tebrik ederim.
Bu karakalem çalışması sınıfına giriyor hocam sanırım doğrumudur ? Bu arada gerçekten çok iyi bir çizim çalışması olmuş, elinize sağlık..
Keşke Bende Yapabilsem Küçüklüğümde Merakım Vardı Böyle Şeylere Güzelde Resim Yapardım. Şartlar Elvermedi :S Harika Bir Resim Yapmışsın Hocam Tebrik Ederim. Gülümseme
(20.03.2012, Saat: 02:10)ilhanxx35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Güzel düşünce,çalışmalarınızın devamı gelir umarım paylaşımı merakla beklemekteyim.
Teşekkürler,en kısa zamanda bitirmeyi planlıyorum Gülümseme
(20.03.2012, Saat: 03:07)Owner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bence harika olmuş. Şahsım adına seni tebrik ederim.
Teşekkür ederim Gülümseme
(20.03.2012, Saat: 04:54)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu karakalem çalışması sınıfına giriyor hocam sanırım doğrumudur ? Bu arada gerçekten çok iyi bir çizim çalışması olmuş, elinize sağlık..
Evet karakalem çalışması,teşekkür ederim Gülümseme
(20.03.2012, Saat: 06:30)nakolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Keşke Bende Yapabilsem Küçüklüğümde Merakım Vardı Böyle Şeylere Güzelde Resim Yapardım. Şartlar Elvermedi :S Harika Bir Resim Yapmışsın Hocam Tebrik Ederim. Gülümseme
Hocam yeteneğiniz varsa onu kaybetmeyin küçük resim kağıtlarına çizimler yapabilirsiniz maddi durumunuz ve şartlar uygun olunca dersini alıp işi daha da ileriye götürürsünüz,teşekkür ederim Gülümseme

(20.03.2012, Saat: 04:54)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu karakalem çalışması sınıfına giriyor hocam sanırım doğrumudur ? Bu arada gerçekten çok iyi bir çizim çalışması olmuş, elinize sağlık..

Tam karakalem değil. Karakaleme benziyor, çizgi roman tarzında yapılıyor. Sonra da Çini Mürekkebi ile net hatlar boyanıyor. Gölgeler yine karakalem tekniği ile yapılıyor. İsterseniz benzer bir çalışma görebilirsiniz.

Çalışma gerçekten size aitse tebrik ediyorum Göz Kırp Gerçekten güzel çizim. Ayrıca size bir sorum olacak. Animasyoncuların ve çizerlerin bir arada olduğu bir forum var mı ? Bilginiz var mıdır ?
Sayfalar: 1 2