MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Blue Overlay Theme - Tema
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
MyBB için Blue Overlay Teması
Tema-Theme Tema ismi: Blue Overlay Theme
Yapımcı Tema Yapımcısı: techu
Güvenlik Tema Güvenlimi ?: Güvenli Onay-Cevap
MyBB Uyumlu Olduğu Sürüm-(ler): MyBB - 1.6.x

Not: Logo.psd dosyası klasör içindedir.

Kurulum-İnstall-Paket Tema Kurulumu:
1)- Rardan çıkan FTP-Upload klasörü içinde yer alan dosyaları forumun kurulu olduğu ana dizinine, (index.php dosyasının olduğu yere) yüleyin.
2)- Blue overlay-theme.xml dosyasını Sağ Ok Admin paneli Sağ Ok Temalar dan import ediniz.

Resim-Grafik Ekran Görüntüleri:
57619058398071047098.png
55834527560895784999.png
33538059829740335063.png
MyBB - Blue Overlay Theme - Tema

Rar Şifresi: mybb.com.tr
Sağ bloguda olsa tam xenforo temasına benzeyecekmiş. Gerçekten çok başarılı Bir tema. Konu için teşekkürler Göktug.
Teşekkürler göktug hocam, bu arada bu temayı kullanacaklar duyurulur => Temada jquery.js çakışması var, sonra niye orası bozuk, niye burası çalışmıyor denmesin , çünkü tema beta yayınlandı ve hızlı cevap çakışıyor..

js bilgisi olanlar hatayı onarıp kullanabilir ve tavsiye ederim.. Şahsen ben bu temayı hatası var diye yayınlamadım ama döndü dolaştı geldi yine Gülümseme Ayrıca temadaki login kısmı 2.0 sürümünün örnek temsilidir..
Hocam multimaster teması gibi bu temayı kullanıp editlediğimde bu multimaster teması diyip bana sert davranmıştınız.
(17.03.2012, Saat: 22:01)Barış Aslan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam multimaster teması gibi bu temayı kullanıp editlediğimde bu multimaster teması diyip bana sert davranmıştınız.

İyide hocam siz multimaster temasının header grafiklerini vs. olduğu gibi almıştınız ? şimdi kendinize özgü edit başka, multimaster temasının grafiklerini alıp buna uydurma başka yanlışmıyım lütfen ?
Hocam multimasterin grafiklerini aldığım falan yok konu burda kapansın.!