MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: sitem sandbox'a girmiş ?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1 ay oldu hala index 0 bu işi yapanlara sordum %100 sanbox girmişdir dedi ve aldıgın domain oncedende sanboxta olabılır dedi site aldıgım sırkete yazdım bız bununla ılgılı bırsey yapamayız dedıler buraya yazayım dedım bılen bırılerı elbet cıkıcaktır bu nalet şeyden nasıl cıkarım bılgılendırırsenız sevınırım....
Hocam süreli farklı başlık açıp aynı şeyi soruyorsunuz..

http://destek.mybb.com.tr/mybb-sitem-2-h...onusu.html

http://destek.mybb.com.tr/mybb-sitemdeki...onusu.html

Sitenizi biraz inceledim baştan aşağı ofsaty durumda. Seo hatalı kurulmuş, sürekli tema değişmişsiniz.

Forumda halbuki bununla ilgili birçok döküman mevcut, araştırma yaparak yapılması gerekenleri uygulayabilirdiniz ve ne yazık ki siz hiçbirini uygulamamışsınız..

Özellikle sitenin title ve metaları çok tehlikeli bir şekilde eklenmiş..

Kod:
<title>Güncel Oyun | Download | Oyun İndir | Oyun Merkezi | Download | Film | Dizi | İndir</title>
<meta name="description"content="Güncel Oyun | Download | Oyun İndir | Oyun Merkezi | Download | Film | Dizi | İndir"/>
<meta name="keywords"content="Güncel Oyun | Download | Oyun İndir | Oyun Merkezi | Download | Film | Dizi | İndir"/>
<meta name="classification"Güncel Oyun | Download | Oyun İndir | Oyun Merkezi | Download | Film | Dizi | İndir" />

Şimdi diyorsunuz ki sitem sandbox'a düşmüş...?

Benim görüşümle siz kısa yoldan uçmaya çalışmısınız ama kantlarınız ani hareket sonucu çabuk kırılmış..
bundan sonra yanı bu domainden adam olmazmı,bide seo kurulumunu forumdakı gıbı uyguladım sorun vermıyordu....
konuların lınklerı bana yollarmısınz acaba rıca etsem...
Hocam yanlış uygulamalar yapmışsınız.. Seoyu hatalı kurmuşsunuz diyor serkan abi, taglar zaten bu şekilde birşeye yaramaz.
Forumda seo tekniklerine bakarak biraz yararlanmaya çalışın..
unlu bır sıtenın metaları nasıl oluyorda bu sıte 1 inci sırada

Kod:
<meta name="keywords" content="oyun,download,indir,yükle,bedava,serial,crack,nocd,game,games" />

<meta name="description" content="Oyun Forumu, Oyun indir" />
(10.03.2012, Saat: 20:24)appiah54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bundan sonra yanı bu domainden adam olmazmı,bide seo kurulumunu forumdakı gıbı uyguladım sorun vermıyordu....
konuların lınklerı bana yollarmısınz acaba rıca etsem...

Seo kurulumu forumdaki anlatıma göre yapılmamış hocam, lütfen anlatıma dikkatli bakınız, forum ve konu ıd noları linklerde çıkıyor, anlatımda o ayarın kapalı olması gerekirdi diye tarif mevcut...

Ayrıca sadece seo ile de iş bitmiyor, siteniz için daha daha sağlam bir temaya geçmesi lazım, kullandığınız tema 1.4.x serisine ait ve çok hatalı, title ve metalarınızda çok yanlış ve sakat..

Bence siz güzel bir araştırma yaparak değişime gidin..

Ayrıca ünlü dediğiniz sitenin metaları ile kendi sitenizi bir tutmayın, o sitenin özel seo hizmeti alıp almadığını nereden biliyorsunuz ??

Ve yeni açılan bir site için seo ve aşırı derece meta kullanımları direkt sandbox sebebidir..!

Bilerek kendi kendinizi ateşe atıyorsunuz...
bana yapmam gerekeklerı yada bır destek gıbı msn verebılırmısın ben sımdı forumu komple sıleyım ve hangı temayı kullanıyım ornek mesela sorunsuz olsun yeter bana tema fazla sorun diil...
sımdı ben bu formu sılsem database yedek alsam sorunsuz kurdugumda forum yenıden bozulurmu yanı konularım fazla cunku...