MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mail Bildirimi Gelmiyor
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
1 hafta önceye kadar sorunsuz bir şekilde abone olduğum konulara mesaj atıldığında ya da abone olduğum forumlara konu açıldığın ya da özel mesaj aldığımda mail bildirimi geliyordu. Ama hiç bir değişiklik yapmadım ve artık mail bildirimi gelmediğini fark ettim. 1.6.6 sürümüne güncelleyince belki düzelir dedim ama dün gece güncellememe rağmen yine düzelmedi. Admin panelinden mail ayarlarıma baktım eskisi gibi duruyor. Biri yardım etsin mail bildirimi benim için çok önemli.
Önce host sağlayıcınıza ulaşıp, sunucunuzda mail desteği olup olmadığını öğrenin..

Eğer mail desteği olmuş olsa, zaten default kurulumda bile mybb'nin php mail sistemi çalışırdı.. Öneri-Fikir

Günümüzde birçok host sağlayıcısı, spam ve aşırı cpu tükeminden dolayı mail desteğini kapatıyorlar..

Ayrıca güncelleme sırasında değişen dosyalardan dolayıda bu hata oluşmuş olabilir. Ayarlarınızı tek tek kontrol edip, kaydet yapın..
Alıntı:Önce host sağlayıcınıza ulaşıp, sunucunuzda mail desteği olup olmadığını öğrenin..
Mail desteği derken mail@siteadı.com gibi alınıp alınamadığını mı soruyorsun?

Alıntı:Ayrıca güncellem sırasında değişen dosyalardan dolayıda bu hata oluşmuş olabilir. Ayarlarınızı tek tek kontrol edip, kaydet yapın..

Güncelleme yapmadan önce de bu sorun vardı.
Aynı Sorun başıma geldi çok ama çok uğraştım.
Muhtemelen sadece hotmail'e gitmiyor mail.
ilk önce hotmaile mail attım. spf record mx kaydıvs hepsini yapıp ekledim domaine. daha sonra bloklu olmadıgını söylediler bi ara açıldı sonra gene gitti tam çözüm olmadı malesef. daha sonra hostcum ile görüştüm o da yni bir gmail adresi açıp ayarları nasıl yaptıysa bilmiyorum sorunsuz şekilde gitmeye başladı....
bende güncellemeden oldugunu sanıyorum ama Toplu mail de atmış olabilirsin ordan ban yemiş olabilirsin.. ama şu an bu problemim kalktı ortadan..
Benimki de bugün düzeldi ben de anlamadım.
aynı sorun bende de var . forumu kurduktan sonra geliyordu 2 3 gün sonra gelmemeye başladı. mail ayarlarını falan yapmamız gerekiyor mu .yardımcı olacak kimse var mı acaba??
(20.04.2012, Saat: 17:56)mesaybelf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]aynı sorun bende de var . forumu kurduktan sonra geliyordu 2 3 gün sonra gelmemeye başladı. mail ayarlarını falan yapmamız gerekiyor mu .yardımcı olacak kimse var mı acaba??

(09.03.2012, Saat: 18:39)S.G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Önce host sağlayıcınıza ulaşıp, sunucunuzda mail desteği olup olmadığını öğrenin..

Eğer mail desteği olmuş olsa, zaten default kurulumda bile mybb'nin php mail sistemi çalışırdı.. Öneri-Fikir

Günümüzde birçok host sağlayıcısı, spam ve aşırı cpu tükeminden dolayı mail desteğini kapatıyorlar..

Ayrıca güncelleme sırasında değişen dosyalardan dolayıda bu hata oluşmuş olabilir. Ayarlarınızı tek tek kontrol edip, kaydet yapın..