MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Hızlı cevap kayma sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
63044271078649955476.png

arkadaşlar ben yeni tema yükledim ancak hızlı cevap bölümünde kayma sorunu bulunmakta onu nasıl halledebilirim...

sitem:
Kod:
http://www.oyunkatili.com

Yada şu adımları uygulayın..

showthread_quickreply şablonunda bulup düzenlemeniz gereken kodlar:
Kod:
<textarea style="width: 550px; padding: 4px; margin: 0;" rows="14" cols="80" name="message" id="message" tabindex="1"></textarea>

PHP Kod:
rows="14" cols="80" 

newthread şablonunda bulup düzenlemeniz gereken kodlar:
Kod:
<textarea style="width: 550px; padding: 4px; margin: 0;" rows="14" cols="80" name="message" id="message" tabindex="1"></textarea>

PHP Kod:
rows="14" cols="80" 

newreply şablonunda bulup düzenlemeniz gereken kodlar:
Kod:

PHP Kod:
rows="14" cols="80" 

hiçbiri olmadı
(04.02.2012, Saat: 00:25)samuray418 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hiçbiri olmadı

Hocam afedersiniz normal mesaj editörü olarak algıladım bir an.

Admin paneli Sağ Ok Temalar & Şablonlar Sağ Ok Şablonlar Sağ Ok Kullandığınız temayı seçin Sağ Ok Konu gösterimi şablonlarından Sağ Ok showthread_quickreply şablonu açınız ve aşağıda kodlarının aynısını bularak değiştiriniz.

showthread_quickreply şablonunda bulup değişmeniz gereken kodlar:
Kod:

width: 550px değeri ile kendinize göre düzenleme yapabilrisiniz.
Çok teşekkürler ederim sorun düzeldi