MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: Mybb portal.php
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Arkadaşlar ben bu siteden paylaşılmış manuel portal yapmaya çalıştım. Ekte ki dosyayı indirdim ve filezilla ile gerekli olan yere attım fakat atmadan önce sordu aynı dosya var diye bende üzerine yaz dedim şimdide bu hatayı alıyorum ne olur yardım edin arkadaşlar. Üzgün

İşte Resim:

26717382736946826394.png
Değerli üyemiz,

Lütfen kullanmaya çalıştığınız eklenti hakkında daha fazla bilgi veriniz.. (Eklenti Adı vs.)
Eklentiyi kurmadan önce bir değişiklik yaptınızmı?

Bunun dışında benim tahminim "MyBB Gelişmiş Portal V7 Plugin" isimli eklentiyi kurmaya çalıştınız.. Eğer durum bu ise bilginiz olsun o eklenti MyBB 1.4 serisi içindi ve MyBB 1.6'ya çevirildimi bir fikrim bulunmamakta. Çevirilse bile 1.4 > 1.6 eklenti çevirilerinde sorun çıkabiliyor..

Saygılarımla,
Sapan.
Yok ben xpserkan abimizin paylaştığı portalı kurmaya çalıştım ve hata bu çıktı şimdide bu hatayı düzelttim fakat prostats adlı eklenti silindi tekrar kurmaya çalışıyorum fakat kurulmuyor. Halbu ki panelde açık gibi görünüyor.
Manuel Portal yapımı konusundan 1.6.5 sürümü için eklediğim portal.php dosyasını indirip yükleyin.. Ftp'deki portal.php dosyasını silip o şekilde yükleyin muhtemelen düzelecektir. (Üzerine yazdırmayın dosyayı.)

Ayrıca sorun olursa portal konusundan devam edebilirsiniz..

Konu Kilit