MyBB Destek Forumu

Orjinalini görmek için tıklayınız: There was an error posting your reply sorunu
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
merhaba, konulara yorum yazarken bu hatayı veriyor.yorumu yazıp, gönder diyince dönüp duruyor. ve yorum gitmiyor. 2. kez gönder dediğimde takılıyor. bir süre sonra gitmiş oluyor. ama önizleme yapıp sonra gönderince anında yolluyor.
Bu sorun devam ediyor mu hocam ?

Eğer sorun devam ediyorsa, tarayıcı çerezlerinizi silmeyi deneyin , ayrıca bu sorun bazen sunucudan dolayıda olabilir, sitenin kasmasına neden olabilecek eklenti, kodlama vb. şeyleri mümkün olduğunca kullanmamaya özen gösterin, çakışma yapan hatalı kodlarınız varsa eğer onlarıda kontrol etmeyi ihmal etmeyiniz. Bazende kullandığınız bilgisayarın sorunlarından dolayıda bu tip hataları verebiliyor. Öneri-Fikir

Ayrıca şu konuyu incelemenizide tavsiye ediyorum..

serkan hocam ilginize teşekkür ederim. bu sorun çözüldü. konularımı kontrol ederken gördüm. lütfen kilitleyebilirsiniz Göz Kırp
Nasıl çözmüştünüz hocam peki ? Belki aynı sorunu yaşayan olursa çözüm olsun..
S.G hocam cevap yazarken düşündüm ne yaptım da düzeldi diye konuya cevabını yazmak için. ama son yayımlanan pro paket güncellemeleriyle çözüldü. ekstra birşey yapmadım.
Anladım hocam, artık aynı sorunu yaşayan olursa onada upgrade yapın deriz.. Göz Kırp

Konu Kilit + Arşiv
1.6.7 güncelmesi yaptıktan sonra, aynı sorunu tekrar yaşayanlar varsa eğer çözüm için şu konudan yararlanabilirler..